ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

ما قدم به قدم در امر طراحی با مشتریانمان در ارتباط هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که دیدگاه آنها قبل از پیاده سازی، کاملا درک شده باشد.هدف ما نمایان ساختن قدرت یک برند در برقراری ارتباط با مخاطبان خود و ارزش تداوم آن در نمونه کار های ملت وب جهت افزایش راندمان رزومه کاری ما می باشد. ما بسته های طراحی لوگو با قیمت مناسب ارائه می دهیم تا نیاز شما در امر مهم برند سازی برطرف گردد.

1394تاریخ تاسیس
نمونه کار ها

نمونه کار ها

نمونه کار طراحی لوگو متحرک و گیف مناسب برای انواع کسب و کار

0پروژه در دست
تعرفه طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو

طراحی لوگو با قیمت منصفانه و کیفیتی ماندگار برای همیشه

1598تعداد مشتریان
سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو

ملت وب به عنوان مرجعی مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته همیشه در خدمت شما می باشد

ساعات پشتیبانی

ساعات پشتیبانی

کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی هستند که همواره در خدمت شما باشند و هر موضوعی را که با آن روبرو هستید، حل کنید. با پشتیبانی 24 ساعته ما، پاسخهای سریع به پرسشهای شما را فراهم می کنیم و راهنمایی های لازم را ارائه می دهیم.

گارانتی رضایت 100٪

گارانتی رضایت 100٪

ما یک گام طرح با کیفیت تری نسبت به آنچه از ما توقع دارید تحویل می دهیم. طراحان حرفه ای ما تلاش می کنند تا دلنشین ترین طرح را خدمت شما تحویل دهند در همین راستا هر تغییری لازم باشد برای شما در جهت تایید طرح انجام خواهند داد.

طراحی موضوعی و هدف دار

طراحی موضوعی و هدف دار

ملت وب به اهداف دقیق مشتری تمرکز می کند و سفارش لوگویی را که دریافت کرده است به طور موثر با خدمات آنها تطابق می سازد. ما توجه خاصی به موضوع لوگو داریم بدین جهت تلاش ما بر این می باشد که لوگویی را طراحی کنیم که متناسب با سازمان و ارگان شما باشد

در ملت، ما یک تیم از طراحان گرافیک داریم که در ایجاد آرم تجربه خوبی دارند و درک کاملا متفاوتی از آرم یک شرکت، آرم محصول یا هر چیز دیگری مربوط به کسب و کار شما است را دارد، تصور ما از یک لوگو خیلی بیشتر از یک تصویر فانتزی است، اگر چه ساده اما آرم های ما جذاب طراحی و پیاده می شوند و نمایشی از واقعیت کاری شما بر روی یک تصویر یا حرف می باشد. شما می توانید برای طرح های تبلیغاتی متمایز، جذاب، لوگو های ترکیبی و لوگو حرف و لوگو تصویر به ما اعتماد کنید. لوگویی که ما برای شما طراحی خواهیم کرد یک هویت منحصر به فرد از نام تجاری شما را ایجاد می کند و به شما کمک می کند که دید بیشتری بگیرید. طرح های آرم ما به سمت توازن کسب و کار شما متمرکز هستند و هدف شما برای ارسال پیام به وضوح است.

در ملت وب، ما اعتقاد داریم که یک لوگو خیلی فراتراز گرافیک یا یک تصویر است. همین دلیل نیز موجب بر این شده است که یک لوگو به حالت رقابتی در میان مراکز یا سازمان ها تبدیل گردد. پس باید تصمیم عاقلانه ای در انتخاب شرکت طراحی لوگو خود داشته باشید. طراحی لوگو حرفه ای ما، همراه با بسته های طراحی لوگوی مقرون به صرفه همراه با طراحان حرفه ای لوگو در اختیار کاربران قرار می گیرد، ملت وب انتخاب نهایی برای همه الزامات و خواسته های شما در طراحی لوگو خواهد بود. طراحی لوگو و نام تجاری نیاز به سطح بالایی از تعهد و حرفه دارد، و ما می توانیم یک طراحی حرفه ای گرافیکی را با توجه به محدودیت های زمان و بودجه شما تضمین کنیم. شرکت طراحی لوگو ملت وب تعهد به حرفه ای بودن در امورات خود دارد و تمام تخصص خود را در جهت برتری لوگوی شما و برای برآورده ساختن استانداردهای جهانی در خدمات طراحی لوگو اعمال خواهد کرد. طراحان لوگو ما خدمات حرفه ای طراحی لوگو را ارائه می دهند که حتی می توانند از استانداردهای جهانی و انتظارات مشتریان نسبت به طراحی گرافیک حرفه ای فراتر رود.

شرکت طراحان ملت وب به عنوان مرجعی مطمئن در انواع خدمات طراحی و برنامه نویسی فعالیت داشته و سرویس طراحی لوگو ملت وب نیز همانند دیگر خدمات ما نشان دهنده شرکتی قوی در رضایت مشتریان و کیفیت خدمات می باشد. ملت وب یک شرکت طراحی لوگو است که به شما اطمینان کامل از خدمات خود می دهد که رضایت شما را کسب کند. در شرکت ملت وب که طراحی آرم جزء از خدمات ما می باشد در آن شما یک دنیای کاملا جدید از طراحی لوگو و نام تجاری، در ایده های کاملا نوین، تجربه خواهید کرد که تماما توسط متخصصین ما برای شما ارائه خواهد شد.

آخرین تجربیات ما

نمونه کار ها

خدمات طراحی حرفه ای آرم ما محدود به یک نرم افزار، ابزار یا پلت فرم یک طراحی واحد نیست. طراحان لوگو ما متخصصین نرم افزار و ابزارهای مختلف مانند Adobe Illustrator، Adobe Photoshop، Corel Draw، Apple Motion و دیگر نرم افزار های طراحی لوگو مشهور هستند. شرکت طراحی لوگو سفارشی مبتنی بر خواستار های مشتریان ماست و ملت وب 24 ساعته برای فروش و خدمات پشتیبانی در خدمت شماست. از شما دعوت به عمل می آید برخی از آخرین نمونه کاری های مارا مشاهده فرمایید. بسیار بسیار مفتخریم که مشتریان با انگیزه و برند محور از سر تا سر جهان داریم.
طراحی آرم - طراحی لوگو ترکیبی صرافی ترکیه   طراحی لوگو - طراحی آرم - لوگو شرکتی طراحی لوگو فان مارکت - طراحی لوگو فروشگاهی طراحی لوگو فریم - طراحی آرم وب سایت طراحی لوگو تاساریم گرافیک - طراحی آرم شرکت

تعرفه طراحي لوگو

سفارش لوگو تایپ

طراحی لوگو به صورت تایپ و حروف

200,000 تـومــــان
 • در کمتر از 7 روز
 • طراحی در قالب یک زبان (فارسی یا انگلیسی)
 • تا 2 اتود طراحی
 • بی نهایت تغییر در طراحی
 • ارائه فایل سورس لایه باز
سفارش لوگو تصویر

طراحی لوگو در قالب تصویر

250,000 تـومــــان
 • در کمتر از 7 روز
 • طراحی در قالب یک زبان (فارسی یا انگلیسی)
 • تا 2 اتود طراحی
 • بی نهایت تغییر در طراحی
 • ارائه فایل سورس لایه باز
 • کارت ویزیت
سفارش لوگو ترکیبی

طراحی لوگو در ترکیب حرف و نوشته

350,000 تـومــــان
 • در کمتر از 7 روز
 • طراحی در قالب یک زبان (فارسی یا انگلیسی)
 • تا 2 اتود طراحی
 • بی نهایت تغییر در طراحی
 • ارائه فایل سورس لایه باز
 • کارت ویزیت، سربرگ اداری، کارت پرسنلی هدیه

سفارش طراحی لوگو

با این قابلیت شما قادر خواهید بود در عرض 3 روز طرح خود را دریافت نماییدبا فعال کردن +200,000 تومان

سوالی در ذهن خود دارید ؟

ما همیشه در مورد پروژه های جدید و چالش های بزرگ و کوچک است، مشتاق تماس با شما هستیم! پل های ارتباطی ما (تماس تصویری، تلفن، ایمیل) به شما این امکان را میدهید با هر وسیله ای که با آن راحت هستید تماس بگیرید.