ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

تماس با ما

 

 

تمرکز تیم ما بر روی اهداف مشتریان است. ما زمان زیادی صرف می‌کنیم تا وب سایت شما،روند پیشرفت سایت و رتبه خوبی در میان رقیبهایتان داشته باشد . شما می‌توانید برای مشاوره در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی دیجیتال با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره در خرید از طریق سیستم چت موجود در سمت راست سایت استفاده کنید و با همکاران بخش فروش ارتباط برقرار کنید تا خریدی بهتر داشته باشید همچنین میتوانید با شماره تلفن 

04144235034  9 صبح تا 7 بعد‌‌ازظهر (شنبه تا پنج شنبه) تماس بگیرید.

جهت ارتباط با پشتیبانی فنی و مشکلات قالب ها و راهنمایی برای قالب های خریداری شده فقط از طریق سیستم تیکت اقدام فرمایید . تیکت ها در بازه زمانی 24 الی 48 ساعت بررسی و پاسخ داده میشود . لطفا از ایجاد تیکت های تکراری و تماس و چت برای تیکت ایجاد شده خودداری نمایید.

کاربران ملت وب می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود، به قسمت پشتیبانی رفته و از آن طریق پشتیبانی > ارسال تیکت  مشکلات خود را با کارشناسان ملت وب در میان بگذارند.

تماس با ملت وب

 

آموزش ارسال تیکت : برای ارسال تیکت روی 1 کلیک کرده و سپس در قسمت 2 عنوان تیکت را نوشته و در قسمت سه محصول خریداری شده را انتخاب ( در صورت نیاز به ارسال تیکت به مدیریت در این قسمت مدیریت را انتخاب کنید ) نمایید سپس توضیحات تیکت را نوشته و ارسال تیکت را کلیک نمایید. در صورت نیاز به پیوست فایل، فایل زیپ یا تصویر خود را در قسمت 5 انتخاب و ارسال نمایید.

ایمیل :

mellatweb(AT)gmail.com

آدرس :

استان آذربایجان شرقی - اهر - خیابان رسالت - جنب رسالت 15 -  روبه روی بیمه سلامت - طراحان ملت وب

آدرس پستی : 5166618515