ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

دلیل استفاده از کتابخانه جاوا اسکریپت React 

دلیل استفاده از کتابخانه جاوا اسکریپت React 
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
1397-2-29
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

428
دلیل استفاده از کتابخانه جاوا اسکریپت React 

هنگامی که به توسعه وب و برنامه های تلفن همراه می آید، React انتخاب نهایی برای بسیاری از توسعه دهندگان و کسب و کار است. در Cubet، اولویت ما همواره کتابخانه جاوا اسکریپت است و برای ایجاد شگفتی با رابط کاربر React می باشد. که محبوب و کارآمد به نظر می رسد، React رتبه ستاره 88،588 با 1،167 همکاران از سال انتشار خود را 2013 تا کنون است.

چرا در میان تکنسین ها در عرصه توسعه نرم افزار دوست داشتنی است؟

React بهترین تکنولوژی تلفن همراه و وب برنامه است

منحنی یادگیری آسان و قابلیت استفاده مجدد کد

واکنش آسان برای یادگیری است. برای توسعه دهندگان جاوا اسکریپت، آنها می توانند در کمتر از یک روز یاد بگیرند. تیم توسعه در ملت وب به خصوص تکنسین های جاوا اسکریپت ماهرانه است و از این رو، یادگیری واکنش و تبدیل آنها به برنامه های تعاملی معامله بزرگ نیست!

API های کوچکتر و نحوهای کمتر سفارشی منحنی یادگیری نسبتا آسان را ارائه می دهند. برخی از اجزای مورد استفاده در برنامه های دیگر می توانند با استفاده از React و سرعت فرایند توسعه سریعتر استفاده شوند.

DOM مجازی

اکثر چارچوبهای جاوا اسکریپت دارای یک موضوع مشترک هستند؛ دستکاری DOM. این بخش فرایندی است که وقت و تلاش را مصرف می کند. در اینجا، DOM مجازی بیشترین ویژگی kickass است و از مزایای آن می توانید از React لذت ببرید. دستکاری ها و یا به عبارت ساده "به روز رسانی" اتفاق می افتد در قطعات متناوب DOM مجازی، که پس از آن به DOM واقعی تکرار شده است.

کارایی

البته، اگر شما می توانید دست خود را از فرآیند دستکاری داده خسته کننده، برنامه خود را ملزم به انجام بسیار سریعتر نسبت به دیگران! ما اغلب به دلیل ویژگی های عملکرد و مزایای مرتبط با آن، تقاضای برنامه مشتری ما را برای واکنش نشان می دهیم. DOM مجازی به اندازه کافی رعد و برق و هوشمندانه است تا کار خود را با هم هماهنگ کند.

خالص opensource

واکنش به طور کامل opensource یا رایگان برای استفاده همراه با مجموعه ای از برخی از ابزار توسعه استاد است. به عنوان یک کتابخانه جاوا اسکریپت، آن را به برنامه کامل برای رویای برنامهنویس کامل می کند. ابزارهای React Developer و Chrome Extension برای این منظور ساخته شده اند.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
سلام! ما 20 محصول رایگان در بخش آموزش javascript داریم اگر قصد بازدید دارید روی لینک سبز رنگ روبرو بزن بریم