ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

مقایسه بهترین 7 افزونه املاک رایگان

مقایسه بهترین 7 افزونه املاک رایگان
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
1397-2-1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

924
مقایسه بهترین 7 افزونه املاک رایگان

آیا شما به دنبال بهترین پلاگین های وردپرس املاک هستید؟ وردپرس توسط بسیاری از وب سایت های املاک  برای نمایش آگهی و گرفتن مشتریان جدید استفاده می شود. در این مقاله، ما بهترین پلاگین های املاک وردپرس را که شما می توانید برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید، انتخاب کرده ایم.

1. IMPress Listings

IMPress Listings یکی از بهترین پلاگین های وردپرس املاک است. این افزونه آسان برای مبتدیان بوده و دارای انعطاف پذیری بالایی است.

این افزونه پاسخگو است و با هر تم وردپرس کار می کند. شما می توانید هر آگهی با جزئیات و با پشتیبانی از تصاویر و ویدئو اضافه کنید. آگهی ها به زیبایی در طرح شبکه نمایش داده می شوند، و یک صفحه فهرست تنها اجازه می دهد تا کاربران تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از جمله نقشه های مکان دریافت کنید.

این افزونه مجهز به فرم تماس است تا خریداران علاقمند بتوانند به طور مستقیم با شما تماس بگیرند.

2. WP-Property

WP-Property یکی دیگر از پلاگین های املاک وردپرس است. این افزونه آسان برای استفاده بوده و قابلیت اضافه کردن اطلاعات دقیق با تعداد زیادی فیلد برای اضافه کردن اتاق، حمام، منطقه، ویژگی ها و موارد دیگر را دارد.

آگهی ها به زیبایی در وب سایت شما نمایش داده می شود و از نقشه های گوگل، قابلیت جستجو قدرتمند با فیلتر، URL های دوستانه SEO، لیست های برجسته و غیره پشتیبانی میکند.

این در چند زبان در دسترس است و می تواند به راحتی به هر زبان دیگر ترجمه شود. همچنین دارای ویجت نوار کناری و کد کوتاه است که به شما اجازه می دهد آگهی ها را از طریق در وب سایت خود نمایش دهید.

3. Estatik

پلاگین Estatik یکی دیگر از گزینه های عالی برای مدیریت آگهی های املاک خود در وردپرس است. 

این افزونه شامل گالری عکس، ویجت جستجو اموال، پشتیبانی از نقشه های گوگل، به اشتراک گذاری داخلی ساخته شده و پشتیبانی چند زبانه است. همچنین شامل سازنده فیلد است که به شما امکان می دهد به راحتی فیلد های جدید خود را برای آگهی های خود اضافه کنید.

این افزونه  یک ویژگی جستجوی خودکار با ajax  و با تکمیل خودکار دارد . کاربران همچنین می توانند آگهی ها را با قیمت، تاریخ و محبوبیت مرتب کنند. 

4. Easy Property Listings

Easy Property Listings  یکی دیگر از پلاگین املاک وردپرس که قدرتمند و بسیار قابل تنظیم است. این افزونه اجازه می دهد تا شما به راحتی یک وب سایت املاک را بدون لمس کردن کد و بدون تغییر تم ایجاد کنید.

ویژگی های پیشرفته شامل پشتیبانی از REAXML، JUPIX، سیستم های MLS در سراسر جهان، پشتیبانی از ترجمه ها / چند زبانه، نقشه های پیشرفته و موارد دیگر از قابلیت های این افزونه هست.

5. WP Real Estate

WP Real Estate پلاگین املاک نسبتا جدید برای وردپرس است. این افزونه می تواند برای خرید، فروش و اجاره نیز استفاده شود.

این شامل یک ویژگی جستجوی پیشرفته، نقشه های گوگل، ادغام IDX / MLS، فرم های تماس، فیلدهای سفارشی، و آگهی ها یا نمایه های شبکه می باشد. همچنین دارای کد کوتاه و ویجت است به طوری که شما می توانید آگهی های مختلف املاک و مستغلات در سراسر وب سایت خود را نمایش داده و یا صفحات فرود خود را برای خواص مختلف ایجاد کنید.

6. AgentPress Listings

این پلاگین لیستی از نوع پست سفارشی و طبقه بندی ها را برای کمک به طبقه بندی خواص شما اضافه می کند. شما همچنین می توانید ویدجت ها را برای اضافه کردن لیست ها به منطقه آماده ویجت استفاده کنید.

7. WPL Real Estate

افزونه  WPL Real Estate  انعطاف پذیر و قدرتمند مدیریت وردپرس سیستم مدیریت املاک است. این افزونه  آسان برای مدیریت بخش برای اضافه کردن اگهی خود است. دارای نمایه های نمایندگی املاک ، نقشه های گوگل، نمایش های مختلف فهرست و یک ویژگی قدرتمند سفارشی برای اضافه کردن ویژگی های املاک است.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بهترین پلاگین های وردپرس را برای وب سایت املاک خود پیدا کنید.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
مطالبی که شاید خوشتان بیاد
سلام! ما 267 محصول رایگان در بخش آموزش wordpress داریم اگر قصد بازدید دارید روی لینک سبز رنگ روبرو بزن بریم