ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش رفع خطای 429 درخواست بیش از حد در وردپرس

آموزش رفع خطای 429 درخواست بیش از حد در وردپرس
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

876
آموزش رفع خطای 429 درخواست بیش از حد در وردپرس

آیا شما خطای 429 درخواست بیش از حد را در سایت وردپرس خود مشاهده می کنید؟ این خطا می تواند بسیار ناامید کننده باشد زیرا معلوم نیست چه چیزی باعث آن می شود. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطاهای 429 درخواست وردپرس را حل کنید.

علت مشاهده خطای 429 در وردپرس چیست؟

رایج ترین دلیل برای خطا 429 زمانی است که یک کاربر، ربات یا یک اسکریپت تلاش می کند درخواست های بیش از حد زیادی را به سرورها انجام دهد. این اقدام برای جلوگیری از حملات DDOS به وب سایت ها است.

خطای 429

گاهی اوقات این خطا زمانی رخ می دهد که یک اسکریپت در وب سایت شما درخواست های بیش از حد زیادی را به یک وب سایت یا سرویس دیگر با استفاده از API ایجاد کند. در آن صورت API با یک کد خطا 429 پاسخ خواهد داد.

به این ترتیب، نگاهی به چگونگی برطرف کردن و رفع مشکل 429 خطای درخواست در وردپرس خواهیم داشت.

رفع خطای 429 درخواست بیش از حد وردپرس

پلاگین ناسازگار را پیدا کنید و غیرفعال کنید

شایعترین علت خطا 429 معمولا یک پلاگین بد در وب سایت شماست. پلاگین ها گاهی می توانند درخواست های بعدی خود را به وب سایت شما ارسال کنند که ممکن است با یک خطای 429 با سرور رد شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین های وردپرس را در وب سایت خود غیرفعال کنید. شما می توانید این کار را با مراجعه به صفحه پلاگین ها در ناحیه مدیریت وردپرس و انتخاب همه پلاگین ها انجام دهید. پس از آن، گزینه "غیرفعال کردن" را در زیر کادر عملیات انتخاب کنید..

اگر شما قادر به دسترسی به ناحیه مدیریت وردپرس نیستید،میتوانید از طریق FTP این کار را انجام دهید.(آموزش )

اکنون دوباره وب سایت خود را چک کنید تا ببینید آیا خطای 429  دوباره تولیدمیشود؟ اگر خطا رفع شده این به این معنی است که افزونه سبب ایجاد این مشکل شده است.

شما هم اکنون می توانید پلاگین های خود را یکی پس از دیگری فعال کنید و پس از فعال کردن هر افزونه، وب سایت خود را بررسی کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود پلاگین ایجاد خطا را پیدا کنید.

هنگامی که پلاگین را که باعث خطا می شود پیدا می کنید، می توانید آن را با یک پلاگین جایگزین کنید یا سعی کنید به پلاگین مربوطه بپردازید تا از خطا مطلع شوید.

تغییر به قالب پیش فرض وردپرس

ساده ترین راه برای پیدا کردن این است که با تغییر به یک قالب پیش فرض وردپرس مانند بیست و هفتاد این مورد را تست کنید. اگر این مشکل خطای 429 را برطرف کند، می توانید یکی دیگر از تم های وردپرس را پیدا کنید یا مشکلی را برای توسعه دهنده موضوع گزارش کنید و ممکن است بتوانید آن را حل کنید.

از ارائه دهنده خدمات میزبانی خود بپرسید

اگر خطا را در کنسول جستجوی گوگل یا هر سرویس شخص ثالث مشاهده می کنید، احتمالا آنها درخواست های زیادی را به وب سایت شما ارسال می کنند. در این مورد، شما باید از ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود بخواهید که این درخواست ها را مسدود کند.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند خطای وردپرس 429 را رفع کنید.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد