ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما
دانلود رایگان قالب وردپرس چندمنظوره - قالب The Ark
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
۱۴۰۰-۰۴-۲۶
Asset 2

دانلود شده

7
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

178
دانلود رایگان قالب وردپرس چندمنظوره - قالب The Ark

آژانس ها ، آرایشگاه ها ، سالن بدن سازی ، تناسب اندام ، رستوران ها ، کافه ، کلیسا ، عکاسی و عکاسان ، ساخت و ساز ، جلوه های پارالاکس ، فیلم ها ، فیلم ها ، فروشگاه های ووکامرس، مد ، وبلاگ ها ، نمونه کارها ، بازیگران ، دندانپزشکان ، وکلا ، پزشکان پزشکی ، کلینیک ها ، فروشگاه ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، فریلنسر ، توسعه دهنده وب ، توسعه دهنده برنامه ، برنامه های تلفن همراه ، دانشمندان همه از نمونه وبسایت هایی هست که شما با  قالب The Ark میتوانید راه اندازی کنید.

فقط تعداد زیادی ویژگی در The Ark وجود دارد. ما قالب The Ark را ایجاد کرده ایم که توسط بسیاری از کاربران خود به عنوان بهترین تم وردپرس در جهان شناخته شده است و در حال بازنویسی تاریخ است. ذکر همه مواردی که می توان در The Ark انجام داد ، یک کتاب کوچک ایجاد می کند ، بنابراین در اینجا فقط چند ویژگی مهم آورده شده است. به یاد داشته باشید ، ما در حال انجام وب سایت های مشتری نیز برای تأمین معاش خود هستیم ، بنابراین از مشکلات معمول که سایر تم ها با آن روبرو هستند بسیار آگاه هستیم. این کلمات قوی با نظرات مشتریان پشتیبانی می شوند. Ark در ThemeForest (از 30،000+ محصول دیگر مرتبط با وب در ThemeForest) به بهترین محصول دارای امتیاز در تمام دوران رسیده است.

The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 3The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 4

The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 5

The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 6

The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 7

The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 8

The Ark | WordPress Theme made for Freelancers - 9

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد