ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش ویدیویی کامل و رایگان وردپرس - قسمت اول وردپرس چیست؟

حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۹-۰۸
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

282
آموزش ویدیویی کامل و رایگان وردپرس - قسمت اول وردپرس چیست؟

سلام و درود بر کاربران عزیز ملت وب میخواهم آموزش کامل از نحوه کارکرد وردپرس و قالب چیست و چرا باید از قالب استفاده کنیم و اینکه سازندگان قالب ها چه کسانی هستند، صحبت خواهیم کرد.

به صورت مختصر میخواهم در مورد وردپرس توضیح دهم وردپرس در 27 مِی سال 2003 آن را به صورت رسمی عرضه شد، در ابتدا این سیستم همانند سایت های وبلاگدهی فعالیت میکرد بعد ها با استقبالی که شد شروع به توسعه خود کرد و بنا بر این شد که افراد بتوانند کد ها را ویرایش و خودکفا باشند و تصمیم بر این شد کد ها و برنامه نویسی هایی که شده است را در اختیار کاربرانشان قراردهند، همین امر موجب شد افراد بتوانند قالب ها و افزونه های مختلفی را پیاده سازی کنند و همین امر موجب شد طراحان قالب های مختلفی را در موضوعات مختلف فروشگاهی، شرکتی، دایرکتوری، پزشکی و .... که هر چقدر از گستردگی این سیستم بگم کم گفتم پس شروع کنید به آموزش این سیستم شیرین که سخت به کارتون میاد. همانطور که در جریان هستید دیگه یواش یواش مردم ایران هم بعد از ویروس جدیدی که موجب شد کسب و کار ها تعطیل شوند، می دانند که باید کسب و کارشان الکترونیکی شود، پس باید سایت سازی و مدیریت سایت رو بدونید وگرنه کارتون لنگ میشه و باید برای یک کار کوچک نیز سرمایه گزاری کنید.

بازار کار وردپرس

همانطور که در جریان هستید دیگه یواش یواش مردم ایران هم بعد از ویروس جدیدی که موجب شد کسب و کار ها تعطیل شوند، می دانند که باید کسب و کارشان الکترونیکی شود، پس باید سایت سازی و مدیریت سایت رو بدونید وگرنه کارتون لنگ میشه و باید برای یک کار کوچک نیز سرمایه گزاری کنید.

دوستان با یادگیری وردپرس شما فرصت این رو پیدا میکنید که یک شغل خوب و آبرومندانه داشته باشید، چرا که امروزه با توجه به گسترش اینترنت و تجارت الکترونیک شرکت ها و سازمان ها حتی کسب و کار های کوچک نیاز به یک متخصص جهت راه اندازی و هدایت کسب و کارشان دارند، پس چه فرصتی بهتر از این که با آموزشی که در اختیارتان قرار میدهیم متخصص شوید ما از پایه تا فارسی سازی قالب ها و زیبا سازی بهتون آموزش خواهیم داد.

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد