ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش طراحی قالب وردپرس با المنتور ( قسمت اول - نصب افزونه ها و وصل کردن کتابخانه )

محمد حسین رمضانی
محمد حسین رمضانی
Asset 1
1399-4-3
Asset 2

دانلود شده

34
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

259
آموزش طراحی قالب وردپرس با المنتور ( قسمت اول - نصب افزونه ها و وصل کردن کتابخانه )

المنتور یکی از صفحه ساز های قدرتمند جهانی است که به تازگی در حال فتح قله های موفقیت در بین کاربران وردپرسی است. افزونه المنتور با امکانات بسیار عالی که دارد می تواند در طراحی سایت به شما کمک کند.

در آموزش نصب المنتور می آموزید که چگونه بهترین نوع طراحی را با افزونه Elementor انجام دهید و از این طریق به موفقیت زیادی در طراحی وب حرفه ای دست پیدا کنید. پس با ما همراه باشید تا این فرصت خوب را از دست ندید.

 

افزونه های لازم جهت طراحی قالب با وردپرس

  1. افزونه المنتور elementor
  2. افزونه المنتور پرو elementor pro
  3. افزونه المنتور فارسی (فارسی ساز المنتور)

ابتدا باید افزونه المنتور را از مخزن وردپرس نصب کنیم. برای این کار در قسمت مخزن وردپرس کلمه elementor را سرچ می کنیم و بعد از نصب، آن را فعال می کنیم.

 

 

حالا افزونه المنتور داخل سایت ما نصب و فعال شده است.

برای ادامه مراحل نصب المنتور باید افزونه المنتور پرو را که خریداری کرده ایم، داخل وردپرس آپلود کنیم. برای این کار ابتدا روی بارگذاری افزونه کلیک می کنیم و از پنجره باز شده گزینه choose file را انتخاب می کنیم.

 

 

در ادامه از پنجره باز شده فایل zip افزونه ای را که خرید کرده ایم انتخاب و نصب می کنیم.

 

 

و حالا هم افزونه المنتور و هم افزونه المنتور پرو را روی سایت خود داریم. اما اگر دقت کنید نسخه پرو این افزونه، هنوز انگلیسی مانده.

 

 

برای رفع این مشکل و همچنین فارسی سازی کامل المنتور، باید افزونه ای به نام المنتور فارسی را از مخزن وردپرس نصب کنیم. برای این کار وارد قسمت افزودن افزونه ها می شویم و داخل بخش جستجو کلمه المنتور فارسی را جستجو و نصب می کنیم.

 

 

و حالا اگر به صفحه افزونه ها برگردیم، می بینیم نسخه پرو افزونه المنتور هم فارسی شده و ما می توانیم به صورت کاملا فارسی از المنتور استفاده کنیم.

 

 

آموزش وصل کردن المنتور به کتابخانه قالب ها

برای استفاده از قالب های آماده ایرانی یا خارجی المنتور، باید ابتدا المنتور خودمان را به کتابخانه قالب ها وصل کنیم. برای این کار ابتدا برگه ای جدید باز کرده و گزینه ویرایش با المنتور را کلیک می کنیم.

 

 

برای استفاده از قالب های آماده ایرانی یا خارجی المنتور، باید ابتدا المنتور خودمان را به کتابخانه قالب ها وصل کنیم. برای این کار ابتدا نوشته ای جدید باز کرده و گزینه ویرایش با المنتور را کلیک می کنیم. بعد از آن در صفحه باز شده روی آیکون پوشه کلیک می کنیم.

 

 

داخل صفحه باز شده یک قالب را به دلخواه انتخاب و روی گزینه درج کلیک می کنیم.

 

 

اینجا برای وارد کردن قالب آماده باید به کتابخانه قالب ها رفته و در آنجا یا اسم نویسی کنیم و یا از حساب قبلی خودمان در المنتور، برای وصل شدن به سایت فعلی استفاده کنیم.

 

 

و بعد از وصل شدن المنتور، ما می توانیم از قالب های پیش فرض و آماده المنتور استفاده کنیم و برای بخش های مختلف المنتور طرح های زیبایی ایجاد کنیم. همچنین در آموزش های بعدی به شما می آموزیم چگونه بخش های مختلف المنتور را در جای مشخصی به نمایش در بیاوریم و چگونه هدر و فوتر سفارشی توسط المنتور بسازیم. تا آموزش بعد التماس دعا

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
مطالبی که شاید خوشتان بیاد
سلام! ما 271 محصول رایگان در بخش آموزش wordpress داریم اگر قصد بازدید دارید روی لینک سبز رنگ روبرو بزن بریم