ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

برترین آیکن های 2020 به صورت دانلود رایگان

برترین آیکن های 2020 به صورت دانلود رایگان
حميد شریفی
حميد شریفی
Asset 1
1399-1-16
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

409
برترین آیکن های 2020 به صورت دانلود رایگان

آیا در یافتن بسته های آیکون رایگان خوب برای پروژه های طراحی خود زیادی جستجو کرده اید؟ در این مجموعه تعدادی از بهترین بسته های آیکون رایگان را در وب گردآوری کرده ایم که برخی از آنها حاوی بیش از 1000 آیکون هستند! تهیه شده در سبک های مختلف و در قالب های مختلف فایل ، این بسته های آیکون رایگان آماده هستند تا متحد مورد اعتماد شما برای پروژه بعدی شما شوند. شروع کنیم!

 

مواد بر اساس بسته آیکون رایگان pixsellz

کتابخانه آیکن های مواد: 1000+ آیکون های وکتور رایگان
 • در .sketch ، .fig ، .studio ، .svg ، .xd ، .psd

مجموعه عظیمی از آیکون ها با بیش از 1000 آیکون به 16 دسته مختلف تقسیم شده اند. بسته آیکون رایگان از طراحی مواد الهام گرفته و به سه سبک مختلف تصویری ارائه می شود - گرد ، طرح کلی و دو تن. این مجموعه در 6 قالب مختلف فایل موجود است ، بنابراین می توانید از آیکون های موجود در نرم افزار طراحی دلخواه خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مجوز ، صفحه بارگیری را بررسی کنید.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

بسته آیکون رایگان unicons

Unicons: مجموعه ای رایگان از 1000+ نماد
 • در .svg و فونت وب

مجموعه ای انبوه از آیکون های رایگان برای استفاده در دو سبک بصری: خط و تک رنگ. این مجموعه عظیم به راحتی به دسته هایی تقسیم می شود که می توانید در منوی سمت چپ مشاهده کنید. همچنین می توانید با استفاده از کلمات کلیدی آیکون ها را جستجو کنید. هنگامی که یک نماد را دوست دارید ، می توانید آن را در .svg بگیرید یا نشانه گذاری CSS را کپی کنید.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

کاپیتان آیکون کارتون بسته آیکون رایگان

350+ آیکون های رایگان توسط کاپیتان آیکون
 • در .eps ، .psd ، .png ، .svg و فونت وب

مجموعه عظیمی از بیش از 350 نماد بردار ، کاملاً برای تغییر اندازه و ویرایش در دسترس است. این مجموعه انواع مختلفی از جمله دفتر ، طراحی ، اجتماعی ، ورزشی ، هواشناسی و ... را در بر می گیرد. نمادها برای استفاده در پروژه های شخصی و تجاری در دسترس هستند. در نظر داشته باشید که انتساب لازم است. مجموعه Captain Icon کاملاً با  50+ Doodle Illustrations برای طراحی های شما کار می کند .

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

بسته آیکون Magicons Flat Free

سحر و جادو: 2867 آیکون مسطح
 • در .png ، .svg ، .eps ، Sketch

طراحی شده توسط داریوش دان از iconPerk و با ابعاد کلی 45.1 مگابایت ، این مجموعه رایگان از آیکون ها حاوی بیش از 2800 آیکون رنگارنگ است که در 20 دسته مختلف قرار می گیرند. این مجموعه عظیم بدون نیاز به انتساب در پروژه های شخصی و تجاری قابل استفاده است.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

 

هزاران بسته آیکون رایگان

هزاران: 2000+ آیکن رایگان
 • در .ai ، .psd ، .svg ، طرح

مجموعه ای بسیار بزرگ از آیکون های جذاب در نسخه های رنگی و غیر رنگی. این مجموعه 56.4 مگابایت توسط Baianat طراحی شده است و دارای بیش از 20 نماد مختلف در بیش از 20 گروه مختلف است - آب و هوا ، مکان ، تعامل ، غذا ، شکلک ها و موارد دیگر. طبق قوانین مجوز GraphicBurger استفاده کنید.

به صفحه بارگیری رایگان بروید

 

ملزومات رایگان بسته آیکون مدرن

بسته آیکون 100 ملزومات
 • در .ai ، .pdf ، .png ، .svg

مجموعه ای از 100 آیکون ساخته شده به سبک درجه یک و مدرن ، رایگان برای بارگیری و استفاده در استفاده های شخصی و تجاری. مجموعه آیکون ها به طور کامل قابل ویرایش و در چندین قالب مفید فایل هستند. اگر png-s را برای پروژه طراحی خود ترجیح می دهید ، آنها در 3 سایز مختلف (16px ، 32px ، 64px) ارائه می شوند.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

آیکون های ego بسته آیکون رایگان

100 آیکون رایگان توسط ایگو آیکن
 • در .ai ، .svg ، .pdf ، .eps ، Sketch ، Iconjar

مجموعه ای از آیکون های رایگان شامل 100 آیکون مفید که جزئی از مجموعه حق بیمه بزرگتر از بیش از 3600 آیکون هستند. صد نماد فوق العاده جذاب در دو سبک مدرن: سبک دووتون و سبک مونولین هنگام ارسال آدرس ایمیل خود برای بارگیری رایگان در دسترس است.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

 

 

بسته آیکون زنده

69 شمایل زنده SVG
 • در .svg ، طرح

مجموعه ای از 69 آیکون مدرن به سبک طراحی مسطح - در قالب پرونده .svg و در ابعاد 40px موجود است. این مجموعه توسط Nitish Khagwal طراحی شده است و حاوی برخی از رایج ترین آیکون ها است.

به صفحهدانلود رایگان بروید

 

بسته های آیکون رایگان رسانه های اجتماعی

44 آیکون رسانه های اجتماعی رایگان
 • در .svg

یک بسته آیکون رایگان حاوی 44 آیکون مربوط به رسانه های اجتماعی. طراحی شده توسط تیم هسته ای ، هر آیکون در یک نسخه سیاه و سفید و یک نسخه رنگی ارائه می شود. نمادهای با مضمون رسانه های اجتماعی در قالب وکتور svg در ابعاد 16px و 48px در دسترس هستند.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

بسته آیکون رایگان تجارت الکترونیک خط تخت

38 رایگان آیکون های تجارت الکترونیک مسطح
 • در .eps ، .ai ، .svg

مجموعه ای از آیکون های رنگارنگ با پس زمینه های رنگی دایره ای - در مجموع 38 آیکون مفهومی مرتبط با تجارت الکترونیک ، در چند قالب فایل موجود است. بسته نرم افزار تحت مجوز Creative Commons Attribution 3.0 Unported License به صورت رایگان موجود است و این بدان معنی است که انتساب لازم است.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

140 بسته آیکون های ضروری

بسته های آیکون ملزومات - 140 آیکون

مجموعه ای از آیکون های اساسی که هر طراح باید داشته باشد. این مجموعه با داشتن 140 آیکون ، شامل 80 آیکون جهانی و 60 آیکون تجاری و ارتباطی است. نمادها به دو سبک بصری عرضه می شوند: مسطح و طرح کلی.

به صفحه دانلود رایگان بروید

 

ما امیدواریم که شما از این مجموعه از بسته های آیکون رایگان لذت ببرید - فوق العاده مرسوم ، مد روز و مفید در طراحی وب معاصر. هنگامی که دارایی های منتخب خود را بارگیری کنید ، به اطلاعات مجوز توجه کنید و سپس به سادگی خلاقیت خود را به جهانیان نشان دهید!

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
مطالبی که شاید خوشتان بیاد
سلام! ما 29 محصول رایگان در بخش آیکون ها داریم اگر قصد بازدید دارید روی لینک سبز رنگ روبرو بزن بریم