ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

ساخت گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس

ساخت گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۶-۰۴-۱۵
Asset 2

دانلود شده

224
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

927
ساخت گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس

امروزه هر سایت مدرن شرکتی و خدماتی را که مشاهده می کنید بخشی با عنوان گالری تصاویر رسپانسیو دارند.
سایت های شرکتی معمولا در گالری تصاویر رسپانسیو خود؛ تصاویر همکاران، بخش های مختلف شرکت، تندیس ها و… را قرار می دهند و از قرار دادن این گونه تصاویر در بخش های دیگر سایت جهت جلوگیری از شلوغ شدن سایت، خودداری می کنند.
از این رو می توان گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس را یک امکان عالی و مفید دانست چرا که به کمک آن می توانید به سایت خود نظم بدهید و مهمتر از آن تجربه ی کاربری سایت خود را بالاتر ببرید!

تصاویر رسپانسیو در وردپرس

در این نوشته به آموزش افزونه ای جهت ایجاد گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس می پردازیم تا به راحتی در هر قسمتی از سایت خود بتوانید از این گالری تصاویر بهره مند شوید.
گالری تصاویر رسپانسیو برای هر نوع سایتی که به نوعی می خواهند تصاویری را در یک برگه/نوشته از سایت قرار دهند مناسب می باشد و فقط مختص سایت های شرکتی نمی باشد.

گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس با Responsive Photo Gallery

شروع کار

برای شروع کار ابتدا افزونه را دریافت نموده و از بخش افزونه های سایت خود آن را نصب نمایید. بعد از نصب این افزونه در بخش پیشخوان سایت وردپرسی شما بخشی با عنوان Responsive Photo Gallery برای ساخت گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس ایجاد شده است.

بعد از ورود به بخش تنظیمات این افزونه تمامی گالری هایی را که ایجاد کرده اید را مشاهده می کنید. اما چون هیچ گالری تصاویری ایجاد نکرده اید صفحه ی باز شده برای شما به شکل زیر خواهد بود.

ایجاد اولین گالری

از بخش مشخص شده در تصویر بالا بر روی گزینه ی Add New Gallery کلیک کنید تا اولین گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس را ایجاد کنید.
در صفحه ای که به شکل زیر برای شما باز می شود:

ستون سمت راست

ابتدا از ستون سمت راست می توانید عنوان گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس را مشخص کنید و بعد از آن هم می توانید تعداد تصاویر دلخواه را برای اضافه شدن به گالری مورد نظر اضافه کنید.

به عنوان مثال طبق تصویر بالا ما یک گالری ایجاد کرده ایم و ۶ تصویر را به آن اضافه کرده ایم. از قسمت زیر هر تصویر هم می توانید یک لیبل برای تصویر خود مشخص کنید، لیبل هر تصویر می توانید به نوعی نام تصویر یا هر متن دلخواه که مربوط به تصویر است باشد.

ستون سمت چپ

این بخش که نیاز به توضیح ندارد و برای ذخیره ی گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس می باشد.

از این بخش هم می توانید شورت کد گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس خود را مشاهده کنید. بعد از انجام تمامی تنظیمات و ایجاد گالری مورد نظر می توانید این شورت کد را به بخشی از نوشته/برگه سایت خود اضافه کنید.
سه بخش دیگر ستون سمت چپ نیاز به توضیح ندارند و مربوط به بخش پرمیوم افزونه می باشند، که ما چون از بخش رایگان آن استفاده می کنیم به این بخش نیازی نداریم.

نمایش خروجی

ابتدا ما شورت کد مورد نظر را در یک نوشته از سایت خود قرار می دهیم.

image gallery - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

و بعد از آن هم به نمایش نوشته می رویم تا نتیجه ی خروجی کار خود را مشاهده کنیم.

تنظیمات گالری ایجاد شده

gallery settings - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

از بخش Gallery Settings افزونه می توانید تنظیمات مربوط به گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس ایجاد شده را انجام دهید.

responsive - تصاویر رسپانسیو در وردپرس

Image Hover Animation: نوع انیمیشنی را که با بردن مأوس بر روی هر تصویر مشاهده می شود را می توانید با این گزینه تغییر دهید.
Gallery Layout: اگر به گالری تصویری که ایجاد کردیم توجه کرده باشید بصورت دو ستونه بود، با این گزینه می توانید آن را بصورت دو ستونه/سه ستونه ایجاد کنید.
Display Gallery Title: نمایش/عدم نمایش عنوان گالری تصاویر رسپانسیو در وردپرس
Hover Color: نوع رنگی که با بردن مأوس بر روی تصاویر نمایش داده می شود را با این گزینه می توانید تعیین کنید.

ادامه تنظیمات

Hover Color Opacity: گزینه ی بالا نوع رنگ را مشخص می کرد که با این گزینه می توانید داشتن/عدم داشتن شفافیت رنگ را مشخص کنید.
Image View Icon: آیکونی که با بردن مأوس بر روی هر تصویر نمایش داده می شود را می توانید مشخص کنید.
Caption Font Style: اگر به یاد داشته باشد می توانستیم برای هر تصویر یک لیبل(متن مربوط به هر تصویر) ایجاد کنیم، با این گزینه می توانید نوع فونت لیبل هر تصویر را مشخص کنید.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد