ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

نحوه شناسایی ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس

نحوه شناسایی ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۶-۰۴-۱۳
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

796
نحوه شناسایی ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس

اگر شما یکی از میلیون ها وبمستری هستید که از افزونه ی یواست سئو استفاده میکنید پس بهتر است در مورد ویژگی های اصلی محتوا در سال ۲۰۱۷ که توسط آمار یواست ارائه شده توجه کنید. حتما به ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس برخورد میکنید.

ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس

چرا باید از محتوا مراقبت کرد؟ چگونه میتوان از ویژگی های اصلی محتوا در وردپرساستفاده کرد؟
اگر موافق باشید در این مطلب پیرامون سه سوال بالا صحبت میکنیم.

ویژگی های اصلی محتوا چیست؟

وبسایت خود را از راه های مختلف به منبعی برای کاربران تبدیل کنید و اینکار را با تاکتیک های سئو میتوانید به راحتی امکان پذیر نمایید. به کار گیری روش های سئو میتواند موجب افزایش رنک سایت شود و این برای محتوای وبسایت بسیار ضروری است. در واقع این یک مفهوم تئوری نیست، چنانچه کمی جستجو کنید به نتایج خوبی پیرامون ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس خواهید رسید.

چرا گوگل از وبسایت هایی که دارای محتوای غنی هستند حمایت میکند؟

لینک های داخلی: یکی از اصول مهم در ایجاد محتوا لینک دادن به مطالب مشابه در وبسایت خودتان میباشد که اصطلاحا به آن لینک های داخلی می گویند.این تعداد باید بهینه و به اندازه باشد و همین امر سبب محبوبیت وبسایت شما در گوگل میشود.
لینک های خارجی: همانطورکه لینک های داخلی برای وبسایت مفید است استفاده ی بهینه از لینک های خارجی نیز موثر است.
استفاده از محتوای کامل و بهینه: مقالاتی که جامع هستند و به اصطلا ح طولانی تر هستند مسلما میتوانید از لحاظ سئو بهتر باشند پس شانس بیشتری برای بهبود رنک دارند.

چگونه محتوای غنی را در سایت خود انتخاب کنیم؟

آیا برای تولید یک محتوا ی بهینه به همراه تمامی ویژگی ها آماده هستید؟ مطمئن باشید با تولید ۴ یا ۵ محتوای غنی بیشترین تاثیر را برروی وبسایت خود میگذارید.
چند نکته را برای تولید محتوای غنی و با ویژگی های عالی درنظر گرفتیم :

۱- محتوایی ایجاد کنید که مشکلات کاربران را حل کند.

معمولا کاربران به مشکلات مشترکی بر می خورند که مدام سوالاتی را می پرسند. اگر زمان بگذارید و آنها را شناسایی کنید و بتوانید بر مبنای آنها مقاله ای کامل ایجاد کنید مطمئنا جواب خوبی خواهید گرفت.

۲- محتوایی بنویسید که دارای کلمه ی کلید ی بهینه ای باشد.

بارها گفتیم که کلمات کلیدی نقش مهمی را در محتوا بازی میکند. شما میتوانید با استفاده از ابزار های قوی مانند گوگل ترند کلمه ی کلیدی خوبی را انتخاب کرده و در متن خود به کار گیرید .

۳- جستجو برای مقالات جامع.

قبل از اینکه در مورد محتوای غنی و ویژگی های آن صحبت کنیم در مورد عناوین جامع گفتیم. چنانچه بتوانید یک عنوان عالی و کامل انتخاب کنید و بر اساس آن یک محتوای همه جانبه و کامل ارائه کنید مطمئنا بسیار پیروز خواهید بود.

۴- یافتن عنوان و نوشتن مقالاتی که از رقیبان بهتر است.

یکی از رموز موفقیت شما بهترین بودن است. باید به گونه ای بنویسید که از سایر رقیبان خود بهتر باشید. در جستجوی عنوان دقت کنید و بر مبنای آن مقاله ی خوبی به همراه ویژگی های اصلی محتوا در وردپرس بنویسید. اگر چه زمان زیادی می برد اما ارزشمند است.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد