ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما
تغییرات در وردپرس 4.8
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۶-۰۳-۲۳
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

923
تغییرات در وردپرس 4.8

وردپرس ۴٫۸ با فاصله ی کوتاهی از نسخه ی قبلی روی کار آمد و برای دانلود در دسترس قرار گرفت. این نسخه توسط ایوانز هفته ی گذشته ارائه شد و شامل ابزارک های جدید و تقییرات زیادی است. مخصوصا تقییراتی پیرامون ویرایشگر دیداری وردپرس! با هم ویژگی های نسخه ۴٫۸ را بررسی میکنیم.

وردپرس ۴٫۸

تغییرات جالب ابزارک ها

تمرکز اصلی وردپرس ۴٫۸ بیشتر بر روی بهبود بخش ابزارک ها می باشد که راهی برای  نمایش راحت محتوا، تصاویر و برندها در نظر گرفته شده است. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم سالهای زیادی است که تغییری روی ابزارک ها ایجاد نشده بود و میتوان گفت در این نسخه انقلابی برای ابزارک ها به وجود آمد.

ویرایشگر دیداری در ابزارک ها

یکی از مشکلات همیشگی نبودن ویرایشگر دیداری در بخش ابزارک ها بود که در وردپرس ۴٫۸ این مشکل بر طرف شده و میتوان یک ویرایشگر  دیداری را به ابزارک مورد نظر خود اضافه کنید و دیگر برای استایل دادن به متن خود نیاز به کد نویسی ندارید.

ابزارک تصویر

گزینه ای برای قرار دادن تصاویر به ابزارک ها اضافه شده است که یک برند جدید برای نسخه ۴٫۸ میباشد. با این ابزارک به راحتی و سرعت میتوانید تصویر مورد نظر خود را اضافه کنید. به عنوان مثال تصویری برای تبلیغات، لوگو، بنرهای وابسته و… شما میتوانید با کلیک روی گزینه ی “ویرایش تصویر” به تصویر مورد نظر خود لینک بدهید.

ابزارک افزودن ویدئو

مشابه ابزارک افزودن تصویر میتوان ابزارک افزودن ویدئو نیز اضافه کرد. این ویژگی نیز در وردپرس ۴٫۸ اضافه شده است و مسلما طرفداران زیادی  را به سمت خود جذب میکند. خوشبختانه از تمامی فرمت های ویدئویی نیز پشتیبانی میکند.

ابزارک افزودن فایل صوتی

امکان اضافه کردن فایل های صوتی مانند موزیک نیز در ابزارک ها اضافه شده است. یعنی به راحتی میتوانید پادکست ها را در ابزارک ها قرار دهید.

بروزرسانی اخبار و حوادث از ابزارک داشبورد

در این نسخه ابزارکی برای اخبار و حوادث در داشبورد وردپرس فعال میشود که میتوان با فعال سازی ابزلرک آن درداشبورد اطلاعات را مشاهده  کنید.

مشخص کردن مرز لینک ها در ویرایشگر دیداری

یکی از تغییرات کوچکی که در بخش ویرایشگر دیداری به چشم میخورد لینک کردن نوشته است. به گونه ای که کلمه ی مورد نظر های لایت میشود. این مورد نیز به تازگی در نسخه ی وردپرس ۴٫۸۸ اضافه شده است.

تغییراتی برای توسعه دهندگان

در وردپرس ۴٫۸ تغییرات زیادی برای توسعه دهندگان به چشم نمی خورد اما به برخی از تغییرات کوچک جهت آگاهی افراد می پردازیم.

پاک کننده سر برگ

چنانچه شما یک افزونه یا قالب ایجاد میکنید میتوانید برای ایجاد تطبیق و تغییرات در داشبورد وردپرس دسترسی داشته باشید.

حذف دو فرمت WMV وWMA

به علت اینکه این دو فرمت عمومیت ندارد در نسخه ی جدید به صورت کامل حذف شده و از آنها پشتیبانی نمیشود.

API های جدید در ابزارک

با روی کار آمدن ویرایشگر دیداری در بخش ابزارک ها امکان استفاده از API  ها وجود دارد.
و سایر موارد ریزی که در این نسخه به چشم میخورد.

حال می توانید به پیشخوان وردپرس خود رفته و عملیات بروز رسانی را انجام دهید.

توجه کنید قبل از انجام هر کاری  نسخه ی پشتیبان تهیه نمایید و همچنین از پشتیبانی قالب و افزونه های خود با وردپرس جدید اطمینان حاصل کنید.

مسئولیت هر کاری با شماست!!!

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد