ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما
SSL چیست؟
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۶-۰۱-۱۰
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

1352
SSL چیست؟

گواهی نامه SSL به منظور تامین امنیت وب سایت با رمزگذاری ارتباطات بین سرور و شخص مراجعه کننده به وب  سایت، امنیت را تضمین می کند.

به منظور استفاده از SSL، شما به یک گواهی نامه SSL نصب شده بر روی سرور نیاز دارید. برای این منظور یک آدرس IPP اختصاص داده شده است. اگر می خواهید از این ویژگی در صفحات وب سایت خود استفاده کنید باید از مرورگر وب مدرن مانند نسخه های اخیر اینترنت اکسپلرر، فایرفاکس، سافاری و یا گوگل کروم استفاده کنید.

دو دلیل اصلی برای استفاده از یک گواهی نامه SSL وجود دارد.

اولین دلیل: در وب سایت هایی که می خواهید با استفاده از کارت های اعتباری پرداختی را انجام دهید.

دومین دلیل: ممکن است شما اطلاعات محرمانه ای داشته باشید و بخواهید امنیت در وب سایت حفظ شود.

گواهی نامه های به اشتراک گذاشته شده

گواهی نامه های به اشتراک گذاشته شده برای زمانی که شما یک اتصال امن به سرور می خواهید، بسیار مناسب است اما SSL های اشتراکی برای وب سایت هایی که با هدف تجارت الکترونیک راه اندای شده اند، مناسب نخواهد بود. مشتریان SSL باید با توجه به نیازهای وب سایت خود از بین SSL اشتراکی و SSLL خصوصی یکی را  انتخاب کنند.

چگونه SSL اشتراکی را راه اندازی کنیم ؟

ممکن است شما از SSL اشتراکی استفاده کنید. هر چند به طور کلی برای خرید SSL، یک گواهی نامه ی  مخصوص به دامنه خود را انتخاب می کنید.

سرور اختصاصی و سرور مجازی

کاربران باید گواهی نامه SSL خود را نصب کنند، برای این منظور می بایست در WHM در قسمت SSL / TLS بخش مدیریت میزبان SSL را انتخاب و فعال سازند.

تمامی نمایندگان فروش گواهی نامه SSL، پیش از نصب این گواهی نامه و استفاده از آن، تمام پیکربندی های لازم بر روی آن را انجام می دهند و با اختصاص دادن URL موقت برای هر کاربر بر روی سرور مشکلات احتمالی گواهی نامه مشخص می شود. برای دسترسی به وب سایت خود با استفاده از گواهی نامه اشتراکی شما نیاز به دانستن URL موقت خود دارید.

دامنه گواهی نامه معتبر خصوصی

در شرایطی که اکثر کاربران بخشی امن ( به عنوان مثال یک پرداخت از طریق کارت های اعتباری ) را برای وب سایت خود می خواهند، شاید یک گواهی نامه ی SSL مخصوص به خود را بیشتر ترجیح دهید؛ مثل نام دامنه ای که مخصوص برای هر وب سایت در نظر گرفته می شود، با وجود نام دامنه ای مشخص برای هر وب سایت کاربران مطمئن می شوند آدرس هر وب سایت را درست در مرورگر وارد می کنند. در مورد گواهی نامه ی خصوصی SSL هم به همین صورت خواهد بود. بر خلاف گواهی نامه ی به اشتراک گذاشته شده هیچ هشدار امنیتی توسط مرورگر به وجود نمی آید.

گواهی نامه ی خصوصی SSL برای وب سایت هایی که بیشتر بر روی تجارت آنلاین تمرکز دارند، استفاده می شود. این گواهی نامه ها یک ارتباط امن و مطمئن بین کاربر و وب سایت شما ایجاد می کند و یکی از عوامل موفقیت شما در زمینه ی تجارت آنلاین خواهد بود.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید