ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

قوانین و مقررات ملت وب

 ملت وب به عنوان پدیده ای نو و مرجع تخصصی خرید و فروش محصولات دانلودی جهت خدمت به خریداران و فروشندگان می باشد و در صدد ایجاد بستری مناسب برای اشتراک گذاری محصولات دیجیتالی دانلودی و دیگر امورات وب مستر ها می باشد.  استفاده از خدمات این وب گاه به معنای آگاه بودن پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافق نامه از سوی خریداران و فروشندگان تلقی می گردد لطفا به دقت آن را مطالعه فرمایید.

تعاریف :

ملت وب : نام تجاری وب سایت می باشد ک به جهت رشد توسعه خدمات وب مستر تاسیس گردیده است.

 حساب کاربری : مجموعه از اطلاعات شخصی کاربران و کارمندان که صورت حساب ها و دریافت قالب ها و پشتیبانی می باشد.

خربداران: کاربرانی که پس از انتخاب محصول از ملت وب اقدام به خرید محصول کرده و دانلود و استفاده مینماید.

فروشندگان : کاربرانی پس از عضویت در سایت و پذیرش قوانین فروشندگی که در پایین درج شده است میتوانند محصول خود را در سایت به فروش برسانند.

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه ملت وب مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به قوانین مندرج می باشد. ملت وب حق اصلاح جزئی و یا کلی قوانین را داراست و تاریخ بروزرسانی در انتهای این صفحه ذکر شده است و فروشندگان و خریداران قوانین را بایستی قوانین را به صورت دوره ای بررسی کنند.

قوانین خرید از ملت وب

 

 1. خریدران محصولات به هیچ وجه حق انتشار و فروش محصولات ملت وب را ندارد.
 2. ملت وب هیچ گونه مسئولیتی نسبت به امنیت سایت شما ندارد و خریداران بایستی از امنیت هاست خریداری شده و همچنین رمزهای خود اطمینان داشته باشند.
 3. کلیه قالب ها و بسته های نصبی وردپرس چندین بار تست شده و ملت وب هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم نصب بر روی سرور های ضعیف ( به خصوص رایگان )یا لوکال را ندارد.
 4. ملت وب هیچگونه مسئولیتی در قبال قالب و افزونه های رایگان ندارد و این محصولات فقط برای معرفی و تست برای دانلود قرار داده شده اند. 
 5. امکان تغییر کپی رایت ملت وب وجود دارد ولی چنانچه گفته شد حق فروش محصول وجود ندارد.
 6. قالب های وردپرس ( محصولات ملت ) امکان نصب بر روی چندین دامنه را  داراست. ( قالب هایی که توسط فروشندگان دیگر در سایت ارسال میشوند شامل این مورد نمیباشند و محدودیت ها بایستی در توضیحات ذکر گردد)
 7. استفاده از تصاویر و توضیحات مندرج در صفحه خرید محصول به هیچ وجه مجاز نمیباشد.
 8. پشتیبانی محصولات خریداری شده از سایر فروشندگان در ملت وب ( محصولاتی که توسط فروشندگان عرضه شده اند ) با فروشندگان میباشد و ملت وب هیچ مسئولیتی برای پشتیبانی از محصولات فروشندگان را ندارد و در صورت عدم پشتیبانی تا 48 ساعت روز کاری مبلغ خریداری شده عودت داده خواهد شد.
 9. پشتیبانی محصولات ملت وب از طریق تیکت انجام میشود و حد اکثر تا 48 ساعت تیکت ها بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
 10. برای سوالات قبل خرید از سیستم چت و همچنین تماس تلفنی میتوانید استفاده نمایید. همچنین از نظرات سوالات متداول را میتوانید بررسی نمایید.
 11. ملت وب متعهد میگردد که در صورت بروز مشکلاتی از قبیل تحویل محصول به جای محصول معرفی شده در صفحه خرید، مشکلات  فنی غیر قابل حل ، ناقص بودن محصول تحویل داده شده ، عدم پشتیبانی در عرض 48 ساعت روز کاری مبلغ خریداری شده را به حساب خریدار عودت دهد.
 12. پس از نصب و تحویل قالب ویرایش و سفارشی سازی قالب و مسئولیت تغییرات و مشکلات پس از تغییرات مثل نصب افزونه های آلوده یا بروزرسانی ها بر عهده خریداران میباشد.همچنین مسئولیت مشکلات خود قالب از عهده ملت وب خارج بوده و طراح قالب که اکثرا ایرانی نمیباشند بایستی در بروزرسانی های بعدی مشکلات را مرتفع نماید . ملت وب فقط وظیفه ترجمه و راست چینی را بر عهده دارد.
 13. سرویس گوگل مپ برای دامنه ایرانی توسط گوگل تحریم شده است و همچنین تهیه API نقشه گوگل نیز همانند قبل رایگان نمیباشد. قبل از خرید قالب هایی که با این سرویس کار میکنند بخصوص قالب های دایرکتوری حتما به این مورد دقت فرمایید.
 14. نصب رایگان فقط یکبار و برای محصولات تکی میباشد و محصولات در بسته ها ( پکیج های قالب ) شامل نصب رایگان نمیباشند.

 

قوانین فروشندگان

 1. امکان فروش محصولات فروشگاه های مشابه در ملت وب وجود ندارد و فروشندگان بایستی شخصا محصولات را طراحی ( گرافیک ) یا ترجمه ( محصولات خارجی ) کرده باشند. از قرار دادن محصولات سایر سایت ها جدا بایستی خودداری شود.
 2. تسویه حساب با فروشندگان بصورت ماهانه بوده و حداقل 25 هزار تومان میباشد. 80 درصد از فروش محصولات برای فروشندگان و 20 درصد نیز سهم ملت وب خواهد بود.
 3. ملت وب این اختیار را دارد که برای افزایش فروش محصولات تخفیف هایی را برای محصولات قرار دهد که درصد سایت ملت وب پس از کسر مبلغ تخفیف اعمال خواهد شد .
 4. فروشندگان بایستی در درج توضیحات محصولات و امکانات آن کاملا دقت کنند و از درج توضیحات دروغین برای افزایش فروش جدا خودداری کنند.
 5. پشتیبانی محصولات فروشندگان در ملت وب ( محصولاتی که توسط فروشندگان عرضه شده اند ) با فروشندگان میباشد و ملت وب هیچ مسئولیتی برای پشتیبانی از محصولات فروشندگان را ندارد و در صورت عدم پشتیبانی تا 48 ساعت روز کاری مبلغ خریداری شده عودت داده خواهد شد.
 6. فروشنده موظف به بروزرسانی محصولات ( بخصوص وردپرس ) میباشد و بروزرسانی ها نیز رایگان در اختیار خریدار قرار میگیرد.
 7. پیشنمایش قالب های وردپرس بایستی بر روی هاست فروشنده نصب گردد.
 8. قالب های وردپرس بایستی بسته نصب آسان داشته تا خریدار به راحتی قالب را نصب نماید. همچنین فروشنده برای یک مرتبه قالب را بایستی به رایگان برای مشتری نصب کند و برای نصب های بالاتر میتواند درخواست وجه از خریدار را انجام دهد.
 9. چنانچه در قوانین خریداران ذکر شد سفارشی سازی و شخصی سازی بر عهده خریداران میباشد و فروشندگان برای این مورد میتوانند در صورت توافق از خریداران درخواست وجه کند. ( مبالغ دریافت شده بصورت مستقیم بوده و ملت وب درصدی را برای این موارد از فورشندگان دریافت نمیکند )
 10. قبل از ارسال محصول بررسی نمایید که محصول قبلا در سایت ارسال نشده باشد  درصورت ارسال دو محصول یکسان بصورت همزمان محصولی تایید خواهد شد که زودتر ارسال شده باشد.
 11. در صورت وجود محدودیت های خاص مثل نصب بر روی یک دامنه بایستی در توضیحات بصورت مشخص و واضح به این مورد اشاره گردد.
 12. لینک دانلود محصول بایستی بلافاصله پس از خرید کاربر در اختیار کاربر قرار داده شود ( بصورت لینک یا آپلود مستقیم در ملت وب ) و از ارجاع به منابع دیگر بایستی خودداری گردد.
 13. اگر محصولی پس از گذشت 3 ماه هیچ فروشی نداشته باشد از سایت حذف خواهد شد.

 

خریداران و فروشندگان ملزم  به رعایت قوانین فوق بوده و نقض هر کدام از قوانین فوق باعث بسته شدن اکانت شده و مطابق قوانین رفتار خواهد شد.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 10 آذر 97