قالب وردپرس فارسی و افزونه وردپرس - ملت وب|قوانین و مقررات ارسال ملت وب
دپارتمان ها
ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235916

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
20%تخفیف ویژه در تمامی بخش ها
به مدت محدود hedye

قوانین و مقررات ملت وب

 ملت وب به عنوان پدیده ای نو و مرجع تخصصی وب سایت و قالب وردپرس جهت خدمت به مشتریان عزیز می باشد و در صدد ایجاد بستری مناسب برای اشتراک گذاری قالب و دیگر امورات وب مستر ها می باشد  استفاده از خدمات این وب گاه به معنای آگاه بودن پذیرش و التزام به شرایط و تعهداد مندرج در این توافق نامه از سوی مشتریان و کارمندان تلقی می شود لطفا به دقت آن را مطالعه فرمایید.

تعاریف :

ملت وب : نام تجاری وب سایت می باشد ک به جهت رشد توسعه خدمات وب مستر تاسیس گردیده است .

عضویت ویژه : بسته های در جهت عضو شدن ویژه در سایت تعبیه گردیده  که کاربران محترم لزوما جهت بهره مندی از سایت باید به اختیار یکی را انتخاب کرد.

 حساب کاربری : مجموعه از اطلاعات شخصی کاربران و کارمندان صورت حساب ها و دریافت قالب ها و پشتیبانی می باشد.

کارمندان : کادری مجرب در جهت به روزرسانی محتوی وب سایت می باشد.

مقررات عمومی :

کلیه اصول و رویه ملت وب مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به قوانین مندرج می باشد. ملت وب حق اصلاح جزئی و یا کلی قوانین را داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته شده را از طریق وب گاه اعلام نماید تغییرات اصلاح شده جز در بخش امور مالی فورا اعمال خواهد شد.

ملت وب هیچ گونه مسئولیتی نسبت به امنیت سایت شما ندارد مگر اینکه سایت کاربر توسط سرور های ملت وب پشتیبانی گردد.

هیچ کاربری حق انتشار محصولات ملت وب را ندارد.

امکان عودت وجه برای کاربران گرامی در بسته های عضویت مقدور نمی باشد پس در انتخاب خود دقت کرده و در صورت نیاز با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

کلیه قالب ها و بسته های نصبی وردپرس بار ها و بار ها تست شده و ملت وب هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم نصب بر روی سرور های ضعیف ( به خصوص رایگان )یا لوکال را ندارد.

ملت وب هیچگونه مسئولیتی در قبال قالب و افزونه های رایگان ندارد و این محصولات فقط برای معرفی و تست برای دانلود قرار داده شده اند. 

امکان تسویه حساب برای کارمندان عزیز هر ماه فقط یک بار می باشد .

 

کاربران ملزم  به رعایت قوانین بوده و نقض هر کدام از قوانین فوق باعث بسته شدن اکانت فرد خواهد شد.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 10 اسفند ۱۳۹۵