ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

دسته بندی :
چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید

آیا می خواهید کاربران را به یک پست تصادفی هدایت کنید؟ یک پست تصادفی اجازه می دهد تا کاربران را به کشف مقالات قدیمی و خواندن پست های که در بایگانی وبلاگ شما پنهان است بپردازند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید.

 

چرا باید کاربران را به یک پست تصادفی هدایت کنید؟

به طور پیشفرض، پست های وردپرس به ترتیب معکوس (از جدیدترین به قدیمی ترین ها) ظاهر می شوند، بنابراین کاربران شما اولین پست را بخوانند. اگر به طور منظم در وبلاگ خود بنویسید، ممکن است کاربران شما قادر به کشف مقالات قدیمی شما باشند.

یکی از راه های غلبه بر این مسئله، نمایش پیام های تصادفی در نوار کناری وبلاگ شما است. این امر به کاربران اجازه می دهد مطالب جدیدی را کشف کنند در حالی که نمایش صفحات شما افزایش می یابد.

هدایت کاربران به یک پست تصادفی در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه  Redirect URL to Post را نصب و فعال کنید.

پس از فعال سازی، پارامترهای URL را برای تغییر مسیر در صفحه پلاگین وردپرس مشاهده خواهید کرد. این افزونه دارای صفحه تنظیمات دیگری نیست.

شما می توانید از هر یک از این پارامترهای پرس و جو در پست ها و صفحات خود برای هدایت کاربران به پست های تصادفی، آخرین پست ها و سایر مقالات قدیمی استفاده کنید.

تغییر پارامترهای URL

برای هدایت کاربران به یک پست تصادفی، شما باید پارامتر پرس و جو پرس و جو را از اینجا کپی کنید و آن را در صفحات خطا و صفحات دیگر خود به عنوان یک لینک اضافه کنید.

با کلیک بر روی لینک کاربران را به یک پست تصادفی دیگر هدایت می کند.

شما همچنین می توانید یک دکمه برای تغییر مسیر در وبلاگ خود اضافه کنید. به سادگی این کوتاه را در پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید تا دکمه پست تصادفی نمایش داده شود.

[redirect_to_post_button]

هنگامی که کاربران بر روی این دکمه کلیک می کنند، به یک پست تصادفی در وب سایت شما هدایت می شوند.

دکمه پست تصادفی

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید که چگونه کاربران را به یک پست تصادفی در وردپرس هدایت کنید.

امین صفرپور
نویسنده
امین صفرپور
تعداد بازدید: 298
تعداد دانلود : 0
تاریخ 1397-4-14
کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد