ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما
همه چیز درباره WebAssembly  و کاربرد آن
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
1397-4-7
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

579
همه چیز درباره WebAssembly و کاربرد آن

WebAssembly (ism) متفاوت با سایر API های وب است که شما ممکن است با آن بازی کرده باشید. این یک استاندارد است که فرمت اجرایی باینری را برای برنامه های سمت سرویس گیرنده در وب تعریف می کند، که می تواند در مرورگر اجرا شود، در عین حال با استفاده از قابلیت های سخت افزاری سرعت و سطح پایین دستگاه ماشین. در حالیکه این یک استاندارد نسبتا جدید است که در حال حاضر توجه بیشتری را به خود جلب کرده است، در حال حاضر در تمام مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شود و دارای یک اکوسیستم تازه از ابزار است.

این نشان دهنده یک تغییر عمده برای وب است، جایی که جاوا اسکریپت (یا انتزاع آن مانند TypeScript) تنها زبان برای برنامه نویسی است. معرفی WebAssembly به این معنی است که در حال حاضر یک پلت فرم برای فعال کردن C، C ++ و دیگر کد برای نوشتن و کامپایل شدن در مرورگر وجود دارد. 

در حقیقت، اگر شما یک ماژول بمب را بنویسید، آن را به فرمت bytecode کامپایل میکنید، که میتواند بر روی هر پلتفرمی که از WebAssembly پشتیبانی میکند، اجرا شود. این شبیه بایت کد Java است که در JVM اجرا می شود. شما معمولا انتظار ندارید که مستقیما کد را بنویسید.

مزایای WebAssembly

این به دو دلیل جالب است. اول، آن را قادر می سازد کد گذاری در زبان های غیر از جاوا اسکریپت برای وب است.این قانع کننده به بسیاری از توسعه دهندگان است که تنظیمات سبک و یا تجربه در زبان های دیگر. WebAssembly در اصل برای تمرکز بر توسعه C و C ++ طراحی شده است، و ویژگی های این زبان ها مانند مدیریت حافظه در سطح پایین را قادر می سازد. 

پشتیبانی از Rust ، زبان دیگری که توسط موزیلا توسعه یافته، در دسترس است . با این حال، انتظار می رود که طیف گسترده ای از زبان ها و کامپایلر ها در دسترس قرار گیرد و در برخی موارد پشتیبانی از زبان های جمع آوری شده زباله مانند جاوا را ارائه می دهد. شما کامپایلرهای آزمایشی را برای زبانهای دیگر در دسترس خواهید یافت.

آزمایشات نشان می دهد که کد WebAssembly را می توان به طور قابل توجهی سریعتر از جاوا اسکریپت تجزیه کرد

مزیت دوم عملکرد است. آزمایشها نشان میدهند که کد WebAssembly میتواند به طور قابل توجهی سریعتر از جاوااسکریپت ( تا 20 بار ) تجزیه شود . این فرصت را برای توسعه نرم افزار پیچیده ای برای وب فراهم می کند - چیزهایی مانند موتورهای گرافیکی 3D، پردازش تصویر و موارد دیگر. 

به عنوان یک نتیجه، یکی از موارد اولیه کاربرد اولیه استفاده از WebAssembly، توسعه دهندگان بازی هستند که به دنبال تولید بازی های با کیفیت بالا هستند که در مرورگر اجرا می شوند. Epic Games یک نسخه از موتور Unreal را اجرا می کند که در مرورگر به عنوان یک ماژول whm اجرا می شود.

WebAssembly همچنین برای ادغام با موتورهای جاوا اسکریپت موجود طراحی شده است که به این معنی است که ماژول های دو پلتفورم باید همکاری باشند. ماژول های آبشاری را می توان به کد جاوا اسکریپت وارد کرد، که می تواند از قابلیت های آن بهره مند شود. در حال حاضر WebAssembly نمی تواند مستقیما به DOM یا API های وب دسترسی پیدا کند، اما می تواند از جاوا اسکریپت برای انجام این کار استفاده کند.

همچنین، WebAssembly هیچ محدودیتی برای اجرای فقط در مرورگر وجود ندارد و انتظار می رود که آن را به سایر سیستم عامل ها منتقل کند. این می تواند برنامه های متقابل پلتفرمی را که از محیط وب و محیط داخلی پشتیبانی می کند، به طور قابل توجهی ساده تر کند.

پیامدهای امنیتی

شما ممکن است در مورد پیامدهای امنیتی WebAssembly بدانید، زیرا این یک نگرانی عمومی برای زبان های سطح پایین است. با این حال، به جای اینکه کد واقعی دستگاه بومی درست شود، طراحی شده برای اجرای در محیط ساندویچ، و به همان محدودیتهای امنیتی همانند جاوا اسکریپت در مرورگر پایبند است.

اگر می خواهید با WebAssembly شروع کنید، Emscripten یک کامپایلر است که از کامپایل C و C ++ و تبدیل برنامه های موجود پشتیبانی می کند. شما برنامه های تولید بیش از حد زیادی را با استفاده از آن پیدا نمی کنید، اما این نشان دهنده گام دیگری برای پر کردن شکاف بین مرورگر و نرم افزار بومی است. این قطعا یکی است که نگاهی به آن داشته باشید، و اگر شما ماژول ها را نمی ساختید، به زودی می توانید آنها را مصرف کنید.

رویداد طراحی وب سایت ایجاد لندن در تاریخ 19-21 سپتامبر 2018، ارائه یک برنامه بسته بندی از بلندگوهای صنعت پیشرو، یک روز کامل از کارگاه ها و فرصت های ارزشمندی شبکه - از دست ندهید. اکنون بلیط تولید خود را دریافت کنید .

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
سلام! ما 20 محصول رایگان در بخش آموزش jQuery داریم اگر قصد بازدید دارید روی لینک سبز رنگ روبرو بزن بریم