ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

چگونه یک صفحه کودک را در وردپرس ایجاد کنیم

چگونه یک صفحه کودک را در وردپرس ایجاد کنیم

چگونه یک صفحه کودک را در وردپرس ایجاد کنیم

دسته بندی :
چگونه یک صفحه کودک را در وردپرس ایجاد کنیم

آیا می خواهید یک صفحه کودک را در سایت خود ایجاد کنید؟ صفحات در وردپرس می توانند مستقل یا سلسله مراتبی باشند، به این معنی که یک صفحه می تواند صفحات زیر را نیز داشته باشد که به عنوان صفحات کودک شناخته می شوند. در این مقاله ما به شما نحوه ایجاد یک صفحه کودک در WordPress را پیشنهاد می کنیم تا بهتر صفحات خود را سازماندهی کنید.

 

صفحه کودک در WordPress چیست؟

صفحات و پست ها دو نوع محتوای پیش فرض در WordPress هستند. 

پست ها بخشی از یک وبلاگ هستند و به ترتیب معکوس به ترتیب نمایش داده می شوند (اولین ورودی های جدید). آنها معمولا با دسته بندی ها و برچسب ها سازماندهی می شوند .

صفحات محتوای یکپارچه یا مستقل هستند که بخشی از یک وبلاگ نیستند. به عنوان مثال، صفحه «درباره ما» یا «صفحه تماس با ما». آنها می توانند سلسله مراتبی باشند، به این معنی که می توانید آنها را با صفحات والدین و فرزندان سازماندهی کنید.

به طور معمول، وب سایت های کسب و کار از صفحات برای ساخت یک ساختار وب سایت استفاده می کنند. به این ترتیب آنها می توانند یک وب سایت را بدون ایجاد وبلاگ ایجاد کنند. کسانی که می خواهند وبلاگ خود را به استراتژی بازاریابی محتوا اضافه کنند، می توانند با ایجاد یک صفحه وبلاگ جداگانه، این کار را انجام دهند .

با این حال اگر صفحات بیش از حد دارید، آنها می توانند سازماندهی شوند. این جایی است که صفحات کودک وارد می شوند. شما می توانید یک صفحه گسترده تر را به عنوان "پدر و مادر" ایجاد کنید و سپس صفحات کودک را برای بهتر ساختن ساختار وب سایت و طرح بندی خود اضافه کنید.

صفحات وردپرس برای ایجاد یک ساختار وب سایت استفاده می شود

به عنوان مثال، یک صفحه اصلی با نام «درباره ما» می تواند اعضای تیم، تاریخ، حرفه ها و صفحات دیگر را به عنوان صفحات کودک داشته باشد.

هر صفحه کودک همچنین می تواند صفحات کودک خود و غیره داشته باشد. به این ترتیب شما می توانید روابط بین صفحات خود را ایجاد و ایجاد یک ساختار وب سایت مناسب است.

به این ترتیب، نگاهی به چگونگی ایجاد یک صفحه کودک در WordPress خواهیم داشت.

چگونه یک صفحه کودک ایجاد کنیم؟

برای ایجاد یک صفحه کودک، شما نیاز به صفحه پدر و مادر دارید. اگر شما قبلا یک صفحه دارید که مایل به استفاده از آن به عنوان والدین هستید، پس بهتر است که بروید.

به سادگی به صفحات بروید »افزودن جدید برای ایجاد یک صفحه جدید یا ویرایش یک صفحه موجود در منطقه مدیریت وردپرس خود. در سمت راست، جعبه ویژگی های صفحه را با کشویی والدین خواهید دید .

صفحه اصلی را انتخاب کنید

در صفحه کشویی پدر و مادر ، فهرستی از تمام صفحات را از سایت خود خواهید دید. به طور پیش فرض، آن را به 'هیچ پدر و مادر' تنظیم شده است که به این معنی است که این صفحه یک صفحه شخصی بدون ارتباط است. شما باید صفحه ای را که می خواهید به عنوان والدین از منوی کشویی استفاده کنید را انتخاب کنید.

پس از آن، شما فقط می توانید پیش بروید و تغییرات خود را ذخیره کنید. شما می توانید این روند را برای ایجاد صفحات کودک بیشتر تکرار کنید.

برای مشاهده صفحات کودک، می توانید به صفحه "صفحات" همه صفحات "در منطقه مدیریت وردپرس بروید. شما خواهید صفحات کودک ذکر شده در زیر صفحه پدر و مادر خود را با یک دید - پیشوند.

صفحه والدین

بعد، شما می توانید پیش بروید و صفحات کودک خود را به منوی ناوبری وب سایت خود به عنوان آیتم های زیر منو اضافه کنید.

اضافه کردن صفحات کودک در منو های ناوبری وردپرس

 

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه یک صفحه کودک را در WordPress ایجاد کنید. 

امین صفرپور
نویسنده
امین صفرپور
تعداد بازدید: 291
تعداد دانلود : 0
تاریخ 1397-3-23
کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد