ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

استفاده از پلاگین WP Contacts برای مدیریت مشتریان خود CRM

استفاده از پلاگین WP Contacts برای مدیریت مشتریان خود CRM

استفاده از پلاگین WP Contacts برای مدیریت مشتریان خود CRM

دسته بندی :
استفاده از پلاگین WP Contacts برای مدیریت مشتریان خود CRM

به عنوان یک صاحب کسب و کار، مطمئن هستم که اهمیت جمع آوری و ذخیره اطلاعات مشتریان و مشتریان را متوجه می شوید. این به شما اجازه می دهد تا با آنها ارتباط برقرار کنید و به طور منظم پیگیری کنید.

در حال حاضر، بسیاری از ابزار مدیریت ارتباط با مشتری در بازار وجود دارد. اما، با توجه به تعداد مشتریان یا مشتریان، آنها می توانند بسیار پرهزینه باشند، به جز اینکه این ابزار دیگری است که باید اطلاعات ورود را به خاطر داشته باشید. در عین حال، گاهی اوقات شما باید با استفاده از یک ابزار شخص ثالث برای ادغام نرم افزار CRM(مدیریت و ارتباط با مشتری) با سایت خود اقدام کنید.

خوشبختانه اگر بتوانید اطلاعات مشتری خود را جمع آوری کنید و از فروشگاه یا سایت عضویت خود مستقیما در وب سایت وردپرس خود وارد کنید

به نظر می رسد یک پلاگین کوچک دستی است که اجازه می دهد تا شما فقط آن را انجام دهید وجود دارد. WP Contacts اجازه می دهد تا شما را به واردات و ضبط هدایت و حفظ پایگاه داده در سایت وردپرسی خود را. علاوه بر این، به لطف سیستم مدیریت جلویی آن، به شما این امکان را میدهد که وظایف ارتباطی خود را بدون در اختیار داشتن دسترسی به داشبورد وردپرس خود به صورت رایگان انجام دهید.

در پست امروز، ما خواهیم دید که چه WP Contacts باید ارائه دهد و به شما نشان دهد که چگونه آن را در سایت خود تنظیم کنید.

تماس WP چیست؟

WP Contacts یک پلاگین حقوقی است که از CodeCanyon برای 37 دلار برای مجوز به طور منظم در دسترس است. WP Contacts به عنوان "تنها پلاگین مدیریت کامل تماس برای وردپرس" به عنوان یک مزیت مفید برای کاربران WordPress ارائه می دهد.

تماس WP

در اینجا یک مرور کلی از ویژگی های اصلی افزونه وجود دارد:

 • واردات و صادرات مخاطبین به عنوان .csv یا .xls
 • سازگار با فرم تماس 7، فرم های جاذبه و فرم های نینجا
 • ادغام کامل با MailChimp و دیگر ابزارهای بازاریابی ایمیل
 • با هر تم وردپرس کار می کند
 • افزودن، ویرایش و حذف یادداشت های سریع برای مخاطبین شما
 • کشیدن و رها کردن فیلد و فیلد ستون و ستون
 • بسیاری از گزینه های سفارشی سازی
 • تصاویر و آپلود فایل برای مخاطبین خود را فعال یا غیرفعال کنید
 • ترجمه آماده است
 • ادغام با بیش از 750 برنامه از طریق گسترش Zapier
 • قابلیت پشتیبان گیری عکس فوری پایگاه داده ساخته شده است

نصب و راه اندازی پلاگین

برای شروع با WP Contacts، لازم است این پلاگین را خریداری کنید و فایل ها را از حساب Envato خود دانلود کنید. پوشه را باز کنید و سپس به داشبورد وردپرس خود وارد شوید. Go Plugins> Add New و پوشه shwcp.zip را آپلود کنید. وقتی نصب کامل است، پلاگین را فعال کنید.

تنظیمات اصلی

پس از فعال شدن افزونه، به WP Contacts بروید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک صفحه خالی ایجاد کنید و WP Contact template را به آن اختصاص دهید. برای انجام این کار، به صفحات> اضافه کردن جدید بروید و نام صفحه تماس یا مشتریان یا مشتریان را نام ببرید. هر چه بیشتر برای کسب و کار شما مناسب تر است. WP Contact Template را از منوی کشویی انتخاب کنید و سپس صفحه را منتشر کنید. با این کار، صفحه مدیریت جلویی ایجاد کنید که به شما امکان مشاهده و مدیریت مخاطبین شما را میدهد.

اکنون که صفحه ایجاد شده است، اجازه دهید به تنظیمات برگردیم و تنظیمات پلاگین را ادامه دهیم.

همانطور که می توانید از تصویر زیر مشاهده کنید، می توانید تعدادی از تنظیمات کلی تنظیم کنید. شما می توانید نام برای پایگاه داده خود را تنظیم کنید، مشخص کنید که آیا ورود به سیستم برای دیدن رابط جلویی، چه تعداد سوابق باید در یک صفحه نمایش داده شود، سفارشی کردن ظاهر جلویی و موارد دیگر را مشخص کنید.

تنظیمات اصلی پلاگین

تنظیم مجوز

برگه بعدی به شما اجازه می دهد تا مجوزهای پلاگین را برای کاربران موجود در سایت خود تنظیم کنید و نقش های جدیدی ایجاد کنید، هر کدام با مجموعه ای از قوانین خود.

برای ایجاد یک نقش جدید، روی دکمه افزودن نقش جدید کلیک کنید و شما می توانید تمام مجوزهای موجود را که می توانید به نقش اختصاص دهید مشاهده کنید.

وقتی که انجام شد، روی ذخیره تغییرات کلیک کنید و سپس می توانید بر روی برگه بعدی حرکت کنید.

تنظیمات مجوز

در برگه بعدی هیچ چیزی برای پیکربندی شما وجود ندارد. این به سادگی اطلاعاتی درباره تنظیمات سرور شما را نشان می دهد که می توانید برای رفع آن ها از آن استفاده کنید اگر مشکلی با افزونه ای دارید.

آخرین برگه، عملیات پایگاه داده ، به شما امکان پشتیبان گیری و بازگرداندن پایگاه داده شما و نیز بازگرداندن آن به تنظیمات پیش فرض آن و حذف تمام داده ها را می دهد.

عملیات پایگاه داده

اضافه کردن و حذف پایگاه داده ها

یکی از مزایای این افزونه اینست که شما می توانید تعداد نامحدودی از پایگاه های داده را ایجاد و مدیریت کنید. این بسیار مفید است اگر می خواهید مخاطبین خود را به چندین گروه از قبیل برگزاری، مشتریان، همکاران و هر گروه دیگری که برای نوع کسب و کار شما مناسب است، جدا کنید.

برای اضافه کردن یک پایگاه داده جدید، به WP Contacts> اضافه کردن پایگاه داده جدید بروید، در هنگام ورود به داشبورد خود. همه شما باید انجام دهید این است که یک نام را وارد کنید و دکمه اضافه کردن پایگاه داده را کلیک کنید. پس از آن، متوجه خواهید شد که یک منوی جدید برای پایگاه داده ایجاد شده است و می توانید بر روی آن کلیک کنید تا تنظیمات پایگاه داده را پیکربندی کنید.

اضافه کردن پایگاه داده

به طور مشابه، شما می توانید پایگاه داده را از WP Contacts> Delete Database حذف کنید . یک کلمه هشدار، هیچ تأییدی وجود ندارد بنابراین قبل از اینکه روی دکمه کلیک کنید مطمئن شوید پایگاه داده درست را حذف کرده اید.

کار با جلویی

هنگامی که شما پلاگین و هر پایگاه داده اضافی را نصب کرده اید، وقت آن است که با رابط کاربری جلویی آشنا شوید. در صفحه ای که قبلا ایجاد کرده اید، می توانید به یک منو که به صفحه مخاطبین دسترسی پیدا می کنید دسترسی پیدا کنید، به تنظیمات، آمار، ورود به سیستم، و قابلیت وارد کردن و صادرات تمام مخاطبین خود دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین یک نوار بالا را می بینید که به شما اجازه می دهد تا نمایش را صادر کنید، مخاطبین جدیدی اضافه کنید و با استفاده از هر زمینه از پایگاه داده ها جستجو کنید.

WP تماس جلو پایان

تنظیمات جلویی

بخش تنظیمات اجازه می دهد تا شما را کنترل کنید که چگونه اطلاعات در جلوی نمایش داده می شود.

اگر صفحه مدیریت صفحه اول را انتخاب کنید ، می توانید فیلدهای نمایش داده شده هنگام مشاهده داده ها را سفارش دهید. این پلاگین از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده استفاده می کند که به شما امکان می دهد به آسانی حرکت در اطراف و حذف زمینه ها را انجام دهید.

مدیریت صفحه اول

بخش بعدی، مدیریت زمینه ، یک راه دستی برای اضافه کردن، ویرایش و مرتب سازی فیلدهای جدید و موجود برای پایگاه داده شما است. شما می توانید زمینه هایی را که قبلا ایجاد شده تغییر نام دهید. پس از پایان دادن به افزودن یا ویرایش فیلدها، روی ذخیره تغییرات کلیک کنید .

کار با زمینه ها

آخرین گزینه زیر تنظیمات مدیریت صفحات شخصی است که به شما اجازه می دهد عرض ستون های سمت چپ را تنظیم کنید و اطلاعات تماس را که در پرونده های پایگاه داده شخصی نشان داده شده فعال یا غیرفعال کنید.

طرح بندی صفحه شخصی

آمار

در برگه آمار، می توانید یک نمای کلی از اطلاعات مخاطبین، مالکیت تماس و هر گونه اطلاعات دیگر را بر اساس زمینه هایی که در مجموعه داده های شما وجود دارد، دریافت کنید.

اطلاعات آمار

ثبت نام

اگر چندین نفر مدیریت پایگاه داده خود را داشته باشید، ویژگی ورود به سیستم مفید خواهد بود. این اجازه می دهد تا شما را به پیگیری هر گونه تغییری که در پایگاه داده شما ایجاد شده است، با لیستی از اقداماتی که حاوی تغییرات در داده ها، صادرات و واردات، نشانگر زمان، نام کاربری و آدرس IP کاربر ایجاد شده است.

ثبت نام

واردات و صادرات

در نهایت، بخش واردات و صادرات به شما اجازه می دهد تا مخاطبین موجود را وارد کرده و آنها را با استفاده از فایل XLS یا فایل CSV صادر کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که پرونده خود را انتخاب کنید و زمینه های صحیح را برای ستون های مناسب در پایگاه داده WP Contacts خود بنویسید. لازم به ذکر است که اگر شما در تنظیمات اصلی پلاگین صادرات MailChimp را فعال کرده باشید، خواهید دید یک برگه سوم که می توانید مخاطبین خود را با MailChimp همگام سازی کنید.

مناسبت ها

لازم به ذکر است که اگر رویدادها را در تنظیمات backend فعال کرده اید، به صفحه های رویداد در قسمت جلویی نیز دسترسی خواهید داشت. یک تقویم با نمایش هفتگی، ماهانه و روزانه خواهید داشت که تمام رویدادهای برنامه ریزی شده در یک روز خاص را نشان می دهد.

صفحه رویداد

راحتی در استفاده

پلاگین WP Contacts بسیار آسان است برای استفاده. تنظیمات نسبتا ساده و کمبود توضیحات در اسناد رسمی این پلاگین وجود دارد.

اضافه کردن یک پایگاه داده جدید بیش از یک دقیقه طول نمی کشد و اضافه کردن زمینه های سفارشی جدید آسان است به لطف رابط کشیدن و رها کردن. حتی بدون خواندن مستندات، پلاگین را می توان به راحتی راه اندازی و در وب سایت خود یکپارچه شده است.

یکپارچگی شخص ثالث

تماس WP مستقیما با:

 • فرم تماس با 7
 • فرم های گرانشی
 • فرم نینجا

شما همچنین می توانید از فرمت Zapier استفاده کنید تا آن را با دیگر فرم ها و برنامه های ارتباطی ادغام کنید. اسناد آنلاین ارائه می دهد راهنمای دقیق در مورد نحوه استفاده از Zapier و ایجاد یکپارچه سازی سفارشی.

در بیشتر موارد، شما باید فیلدهای مناسب را از طریق تنظیمات فیلد مدیریت در WP Contacts ها نقشه بگیرید. شما باید از پیمانه نامگذاری پلاگین فرم که استفاده می کنید، پیروی کنید، و می توانید اطلاعات صحیح و راهنمای نصب در اسناد آنلاین پیدا کنید.

مزایا و معایب

در حالی که WP Contacts یک راه آسان برای پیگیری پایگاه داده های مخاطبین شماست، با برخی از مزایا و معایب که ما در زیر خواهیم گفت، آمده است.

WP تماس با طرفداران

هنگامی که به جوانب مثبت می آید، افزونه یک راه آسان و بصری برای پیگیری مشتریان و مشتریان خود ارائه می دهد. شما به راحتی می توانید چندین پایگاه داده های مختلف ایجاد کنید که برای کسب و کار شما مناسب است، بنابراین می توانید اطلاعات تماس خود را دسته بندی کنید.

در بالای آن، هیچ محدودیتی برای تعداد مخاطبین شما وجود ندارد و شما حتی می توانید پایگاه داده مخاطبین خود را با یک ابزار مانند MailChimp وارد یا همگام سازی کنید که به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به اضافه کردن مخاطبین خود به لیست پستی خود داشته باشید.

همچنین با هر موضوع ادغام می شود و شما می توانید پلاگین را برای مطابقت با سایر نام های تجاری خود سفارشی کنید.

علاوه بر این، به مخاطبین شما امکان آپلود تصاویر و فایل ها را می دهد و شما می توانید یادداشت ها را برای هر مشتری اضافه کنید. این مفید است اگر شما در پروژه های مشتری کار می کنید و اگر شما چند نفر که مدیریت پایگاه داده مخاطبین شما.

WP تماس با منفی

هنگامی که آن را به مخالفت می آید، به یاد داشته باشید که این یک CRM کامل نیست. به عنوان مثال، هیچ راهی برای فرستادن ایمیل به صورت خودکار و پیام های متنی به مشتریان وجود ندارد. به همین ترتیب، هیچ گزینه ای برای ایجاد گردش کارهای سفارشی مانند آنچه در برخی از برنامه های CRM و نرم افزار ارائه شده وجود ندارد.

با این حال، به لطف یکپارچگی Zapier، این کار با استفاده از ابزارهای شخص ثالث امکان پذیر است.

پشتیبانی و اسناد

همانطور که قبلا ذکر شد، افزونه دارای مستندات گسترده ای در دسترس آنلاین است. خرید مجوز به شما 6 ماه پشتیبانی می دهد که شامل:

 • در دسترس بودن نویسنده برای پاسخ به سوالات
 • با اشکالات و مسائل گزارش شده را دریافت کنید
 • راهنما با دارایی های شخص ثالث

شما می توانید 6 ماه پشتیبانی اضافی را برای هزینه اضافی خریداری کنید. پشتیبانی از طریق وب سایت نویسنده ارائه می شود.

حکم نهایی

WP Contacts آسان برای استفاده از پلاگین با تنها مقدار مناسب از ویژگی های لازم برای مدیریت پایگاه داده تماس ساده است.این افزونه یک انتخاب عالی برای صاحبان کسب و کار کوچک است که می خواهند مشتریان و مشتریان خود را بدون سرمایه گذاری در یک راه حل ثروتمندتر، مدیریت کنند.

این نیز یک گزینه مناسب و معقول است اگر شما با مشتریان خود در پروژه ها همکاری می کنید و به آنها نیاز دارید اسناد و یا تصاویر را برای پروژه هایی که در حال کار بر روی آن هستند آپلود کنید. 
در نهایت، این پلاگین به شما امکان دسترسی به تیم فروش یا تیم پشتیبانی شما را می دهد تا بتوانند پایگاه داده خود را بدون نیاز به استفاده از ناحیه مدیریت وردپرس مدیریت کنند.

از آنجا که این پلاگین کوتاه می افتد فقدان برخی از ویژگی های پیشرفته تر مانند پیام های فله، پیگیری ها و گردش کارهای سفارشی است. با این حال، بسیاری از این منافع می تواند تا حدودی از طریق ادغام Zapier کاهش یابد.

با توجه به این افزونه برای 37 دلار در دسترس است، این گزینه ارزان تر از برنامه های اساسی پایه ارائه شده توسط نرم افزار CRM کامل است. اگر مالک یک کسب و کار در بودجه هستید، این افزونه قطعا ارزشش را دارد.

با این حال، اگر کسب و کار شما بستگی به ویژگی های از دست رفته ذکر شده در بالا و شما نمی خواهید از یک ابزار شخص ثالث برای اتصال پلاگین WP تماس با برنامه های دیگر استفاده کنید، و سپس به دنبال یک CRM مانند Contactually یا SalesForce ممکن است انتخاب بهتر برای شما.

حميد شریفی
نویسنده
حميد شریفی
تعداد بازدید: 337
تعداد دانلود : 0
تاریخ 1397-3-20
کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد