ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235916

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

نحوه تغییر اندازه فونت در وردپرس

نحوه تغییر اندازه فونت در وردپرس

نحوه تغییر اندازه فونت در وردپرس

دسته بندی :
نحوه تغییر اندازه فونت در وردپرس

مراحل تغییر اندازه فونت در وردپرس

 1. پس از ورود به داشبورد وردپرس، روی برگه ها کلیک کنید. شما می توانید همین کار را برای پست انجام دهید.
 2. روی پیوند ویرایش زیر یک صفحه کلیک کنید.
 3. ویرایشگر را به نمای ویژوال تغییر دهید.
 4. بر روی یک پاراگراف کلیک کنید که می خواهید اندازه متن آن را تغییر دهید.
 5. از فهرست سبک ها را از لیست کشویی انتخاب کنید. روی دکمه Update کلیک کنید تا زمانی که به پایان رسید
 6. گزینه هایی که در منوی کشویی نشان داده می شوند، توسط موضوع مورد استفاده قرار می گیرند. راه هایی برای برطرف کردن سبک ها در وب سایت به طور کلی وجود دارد، اگر دلایل خوبی برای انجام این کار دارید. برای انجام این کار، می توانید CSS سفارشی خودتان را ایجاد کنید.
 7. در گذشته پیشنهاد شد که یک تم کودک برای ایجاد CSS سفارشی ایجاد کنیم. نسخه 4.7 بسته نرم افزاری وردپرس با یک ابزار CSS سفارشی که به شما اجازه می دهد تغییرات خود را ببینید زنده و بدون نیاز به موضوع کودک.
 8. شما می توانید پلاگین JetPack را نصب کنید، آن را با حساب WordPress.com خود وصل کنید، و اگر برنامه مورد نظر را انتخاب کنید، برنامه رایگان را انتخاب کنید. حالا شما می توانید سفارشی CSS را با اولین رفتن به Jetpack، سپس تنظیمات، و سپس ظاهر.
 9. اطمینان حاصل کنید که سفارشی CSS روشن است.
 10. به منوی ظاهر بروید و سپس روی ویرایش CSS کلیک کنید. برای ادامه، شما باید بدانید چه کلاس ها و شناسه های CSS برای ویرایش CSS برای، که اغلب موضوعات خاص است. شما می توانید به ویرایشگر تم بروید تا به دنبال این سبک ها با کلیک کردن روی ظاهر و سپس ویرایشگر بروید. شما همچنین می توانید انتخابگرهای عمومی تر مانند بدن استفاده کنید.
 11. برای دیدن نحوه ویرایش اندازه قلم برای تگ بدن، به کد در ویدیو یا در صفحه وب با آموزش نوشته شده نگاه کنید. اساسا، شما می نویسید: بدن، یک پرانتز باز، کد فونت، یک کولون، ارزش مورد نظر شما، یک نقطه کلاسیک، و سپس یک پرانتز بسته.
 12. روی Save Stylesheet کلیک کنید، سپس وب سایت خود را برای دیدن تغییرات مشاهده کنید.
 13. سبک ها به طور کامل ذخیره می شوند، بنابراین اگر تغییری را نمی بینید، ممکن است به این دلیل باشد. به طور کلی، با فشار دادن Shift + Ctrl + R و احتمالا Shift + Command + R در MAC، حافظه پنهان را پاک می کند، امیدوارم به شما اجازه می دهد تغییرات خود را ببینید.

کد مورد استفاده در این آموزش:

body {
 font-size: 5rem;
}

مطالبی که شاید خوشتان بیاد