ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما
آموزش کاهش و بررسی درخواست (رکوئست) و افزایش سرعت وردپرس
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

3705
آموزش کاهش و بررسی درخواست (رکوئست) و افزایش سرعت وردپرس

اگرچه تمام نیازهای شما برای بارگذاری یک وب سایت یک کلیک از دکمه برای شما است، اما برای رایانه های موجود، خیلی بیشتر است. یک کلیک و یک ثانیه طول می کشد تا زمانی که یک صفحه در مقابل شما نمایش داده شود ممکن است ده ها یا نه صدها درخواست HTTP را به سرور پنهان کند. بدیهی است، اطلاعات بیشتر به عقب و جلو حرکت می کند، دیگر شما باید صبر کنید تا یک سایت را بارگذاری کنید.

یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای سرعت بخشیدن به سایت خود انجام دهید، داشتن یک شرکت میزبانی خوب است .اما هنگامی که شما تصمیم به رفتن به وب سایت وردپرس خود دارید، باید مراقب درخواست های HTTP باشید.

شما می توانید تعداد زیادی از درخواست های HTTP را کاهش دهید.

برای شروع، شما باید وب سایت خود را آزمایش کنید تا ببینید چه تعداد درخواستی برای بارگذاری یک صفحه خاص لازم است.روش های مختلفی برای آزمایش وجود دارد. به جای نشان دادن تمام امکانات شما، کافی است که یک URL را در  HTTP Requester Checker وارد کنید . شما نتایج را بلافاصله دریافت خواهید کرد، و امیدوارم، شما درخواست بیش از 30 را ندارید. در صورت انجام این کار، وقت آن است که تعداد درخواست های HTTP را کاهش دهید و سایت WordPress خود را سریعتر کنید.

درخواست HTTP Checker

حذف پلاگین هایی که استفاده نمی کنید

با اصول اولیه شروع کنیم. در حال حاضر، مردم از این واقعیت آگاه هستند که پلاگین های زیادی می توانند سایت های خود را کند کنند. با این حال، کسانی که همان افراد تمایل به نصب پلاگین برای چیزهایی که آنها حتی نیاز ندارد. Cmon، اذعان می کنید - چند بار شما سه یا چهار پلاگین نصب کرده اید که فقط همین کار را انجام می دهند و سپس فراموش کرده اید کسانی را که دیگر لازم ندارید حذف کنید؟ چند بار نمیخواهید با کد کار کنید و چیزهای خودتان را سفارشی کنید، بلکه از یک پلاگین سادهاستفاده کردید؟

مطمئنا، داشتن پلاگین ها کار شما را سریع تر می کند، اما در عین حال، سایت شما را نیز کاهش خواهد داد. بنابراین، لطفا به لیست افزونه های وردپرس در سایت خود بروید، چند دقیقه طول بکشد، و غیر فعال کردن و حذف آنهایی که لازم نیست را انتخاب کنید. چندین بار وقت بگذارید و سعی کنید یک جایگزین برای پلاگین پیدا کنید - اغلب اوقات، شما می توانید یک پلاگین ساده با یک تابع که فقط باید کپی و چسباندن آن را جایگزین کنید.

از Gravatars استفاده نکنید

اگر از سیستم Commenting پیش فرض وردپرس استفاده می کنید، از Gravatars نیز استفاده می کنید. در حال حاضر، اگر شما چند نظر را در هر ماه دریافت کنید، این موضوع به شما مربوط نیست. اما اگر بازدید کنندگان شما مایل به ترک یادداشت های سریع در زیر مقالات خود را، شما باید در نظر گرفتن حذف Gravatars از تصویر.

هنگامی که ما به شما می گویم که هر تصویر Gravatar یک درخواست دیگر HTTP را به سرور اضافه می کند، تصور کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که شما بیش از، بگوئید، صد نظرات در یک صفحه واحد؟ حدس بزنید چه اتفاقی می افتد زمانی که بیش از صد درخواست اضافی وجود دارد که لازم نیست بماند - بله، سایت شما کندتر می شود.

درخواست HTTP Checker

اگر شما به این تصاویر کوچک در کنار هر نظر نیاز ندارید، فقط به تنظیمات -> بحث -> آواتار ها بروید و علامت گزینه برای نشان دادن آواتار در نظرات را بردارید. این آسان است. در مورد شما فقط باید آواتار ها، شما باید در نظر نصب یک سیستم نظرسنجی شخص ثالث برای وردپرس که به چیزهای متفاوت رسیدگی کند. به عنوان مثال، Disqus یک انتخاب محبوب است که کار نشان دادن آواتار ها بسیار سریعتر است.

حذف نظرات اگر از آنها استفاده نمی کنید

همانطور که ممکن است حدس بزنید، استفاده از نظرات نیاز به فایل های اضافی دارد. اگر از سیستم پیشنهادی پیشنهادی استفاده می کنید، لازم نیست کاری انجام دهید - این چیزی است که شما از آن بهره مند هستید و درخواست اضافی توجیه می شود. اما در صورتی که از نظرات خود در سایت خود استفاده نکنید یا از یک سیستم نظر سنجی متفاوت استفاده کنید ، باید اسکریپت نظر و پاسخ را حذف کنید. برای انجام این کار، باید عملکرد زیر را در فایل functions.php کپی کنید:

function comments_clean_header_hook(){
 wp_deregister_script( 'comment-reply' );
 }
add_action('init','comments_clean_header_hook');

حداقل CSS و فایل های JS را کاهش دهید

Minifying نه تنها شخصیت های غیر ضروری را از فایل های CSS و JS حذف می کند، بلکه می تواند چندین فایل را به یک ترکیب کند. بنابراین، به جای بارگیری چندین کوچکتر، می توانید فقط یک فایل minified را بارگیری کنید.

ما فقط چند روز قبل درباره اصلاحیه صحبت کردیم، بنابراین یاد بگیرید چگونه فایلهای CSS و JS را در WordPress برطرف کنید .

حذف emojis

بله، emojis ناز هستند بله، هر کس از آنها در رایانه ها، گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی استفاده می کند. اگر چه وردپرس آنها را در نسخه 4.2 معرفی کرد. این بدان معنا نیست که شما باید یک فایل JS اضافی را در سایت خود بارگذاری کنید تا فقط شکلک را ببینید. سرعت سایت شما باید بیشتر از داشتن emojis باشد (مگر اینکه شما فقط نمی توانید بدون آنها زندگی کنید).

از آنجایی که ما قبلا در مورد این صحبت کرده ایم، ما جزئیات در مورد حذف emojis نمی رویم. یاد بگیرید چگونه به درستی حذف emojis از مدیر وردپرس و سایت.

استفاده از CSS Sprites در وردپرس

همانطور که می توانید از آزمایش یک صفحه ببینید، هر عکس نیاز به یک درخواست HTTP دارد. این به این معنا نیست که شما باید تصاویر را حذف کنید، اما شما باید از آنها مراقبت کنید. هنگامی که به سرعت سایت شما می آید، یاد بگیرید چگونه تصاویر را برای وردپرس بهینه سازی کنید . اما وقتی که به درخواست ها می آید، می توانید تعداد درخواست های HTTP را با ایجاد CSS Sprites کاهش دهید.

اگر به سایت Spriteme بروید ، می توانید تمام تصاویر را از یک صفحه که استفاده می کنید انتخاب کنید و آنها را در یک فایل ترکیب کنید. پس از تغییر لینک به تصاویر، شما به اندازه تصویر اضافه می کنید، اما در عین حال، تعداد درخواست ها را کاهش خواهید داد. این ممکن است متناقض باشد، اما شما واقعا می توانید چیزها را بالا ببرید - سرور با یک فایل بزرگ بهتر کار خواهد کرد، نه اینکه نیاز به پاسخ دهی به چندین درخواست.

محدود کردن تعداد دکمه های رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی تبدیل به بخش استاندارد هر وب سایت شده است. این که آیا شما کوچکترین سایت شخصی یا کسب و کار دارید، یا شما در حال راه اندازی پورتال با ده ها تن از نویسندگان هستید، باید رسانه های اجتماعی را به سایت وصل کنید. خوب است، و شما باید این کار را انجام دهید.

اما وقتی که دکمه های اجتماعی را نشان می دهد، کمتر چیزی بیشتر است. اگر چه شما ممکن است حساب ها را در چندین شبکه باز کنید، دکمه های نمایش فقط برای کسانی که شما پرورش بیشتر است. هر دکمه تصویر خود و فایل های اضافی را بارگذاری می کند که ممکن است سایت شما را کند کند.

تخلیه اسکریپت ها و سبک هایی که استفاده نمی کنید

تخلیه اسکریپت ها و سبک ها و سرعت سایت خود را افزایش دهید

یک کاربر وردپرس به طور متوسط ​​یک سرنخ راجع به آنچه که در پسزمینه وجود دارد ندارد. چه کسی زمان برای فکر کردن درباره اسکریپت ها و سبک ها در سایت را دارد. ما برای شما سرزنش نکردیم، اما اکنون توجه شما را به خود جلب می کنیم، زمانیکه سایت خود را برای اسکریپت ها و سبک هایی که نیازی به آن ندارید بررسی کنید.

شما مجبور نیستید یک متخصص باشید. ما در حال حاضر به شما یک پلاگین شسته و رفته کمی نشان داد که به شما تمام اسکریپت ها و سبک هایی که در هر یک از صفحات شما بارگذاری می شود را نشان می دهد. با استفاده از WP Asset CleanUp ، شما به راحتی می توانید فایلی را که دیگر نیازی ندارید شناسایی کرده و آنها را سریعا بارگیری کنید. اگر تجربه بیشتری در WordPress دارید، افزونه به شما کمک می کند اطلاعات را جدا کنید و بعدا می توانید فایل ها را به صورت دستی حذف کنید. اگر نه، پلاگین را ترک کنید و اجازه دهید که اسکریپت ها و سبک ها را برای شما اداره کند.

غیر فعال کردن جاسازی

برای بهبود تجربه کاربر، توسعه دهندگان وردپرس یک فایل JS جدید را معرفی کردند که به شما اجازه می دهد فیلم ها را از سرویس های مختلف مثل یوتیوب فقط کپی کردن یک URL را جاسازی کنید. شما می توانید تصاویر و تویت ها را به همان شیوه فقط با لمس لینک در ویرایشگر ویژوال جاسازی کنید.

در حالی که این ویژگی شگفت انگیز است، بسیاری از مردم از آن استفاده نمی کنند. اگر شما در حال تلاش برای سرعت بخشیدن به سایت خود هستید، مهم است که یک درخواست را از یک پیش نمایش از ویدیو حذف کنید. شما می دانید که ویدئوی شما در حال جاسازی است، بنابراین نیاز واقعی برای داشتن این پیش نمایش وجود ندارد، درست است؟

اگر شما با کد نباشید و فقط باید یک افزونه نصب کنید، یک پلاگین ساده وجود دارد که embeds را از سایت شما حذف می کند. اگر شما می توانید چند خط کد را که فقط باید کپی کنید اداره کنید، از تابع زیر استفاده کنید و آن را در فایل functions.php خود قرار دهید:

function speed_stop_loading_wp_embed() {
if (!is_admin()) {
wp_deregister_script('wp-embed');
}
}
add_action('init', 'speed_stop_loading_wp_embed');

هنگام نمایش نقشه ها از ویجت Google Maps استفاده کنید

آیا می دانستید که یک نقشه گوگل ساده که شما آن را جاسازی می کنید می تواند به 70 درخواست به سرور شما برساند ؟! شما می توانید همه چیزهایی که قبلا ذکر شد را انجام دهید و چند درخواست را حذف کنید، اما بارگیری که یک نقشه می تواند استرس فوق العاده ای را روی سرور شما ایجاد کند.

 

در عوض، می توانید این هفتاد درخواست را تنها با استفاده از پلاگین ویجت Google Maps کاهش دهید . اگر به جزئیات بیشتر علاقه مند هستید، بررسی کنید که چند ماه پیش نوشتهاید.


زمان خود را بیابید و سایت WordPress خود را برای درخواستهای HTTP ناخواسته بررسی کنید. حتی اگر تعداد کمی را برای چند صفحه کاهش دهید، یا اگر فقط فایل را پیدا کنید که لازم نیست بارگیری کنید، موفقیت آمیز خواهد بود. نگران نباشحتی اگر کاربران شما سرعت بهبود را احساس نکنند، موتورهای جستجو خواهد شد.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد