ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش حذف نظرات اسپم در وردپرس بصورت دسته جمعی

آموزش حذف نظرات اسپم در وردپرس بصورت دسته جمعی
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

611
آموزش حذف نظرات اسپم در وردپرس بصورت دسته جمعی

هرزنامه یک مشکل رو به رشد برای همه وب سایتهاست. اغلب سایت های وردپرس تعداد زیادی از نظرات اسپم دریافت می کنند. خوشبختانه ابزارهایی برای مبارزه با هرزنامه ها در وردپرس مانند Akismet و CAPTCHA وجود دارد.  در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه سریعا دسته ای از نظرات اسپم در WordPress را حذف کنید.

سریعترین راه برای حذف همه نظرات هرزنامه کلیک کردن بر روی دکمه خالی هرزنامه در وردپرس است. با این حال، هنگام حذف صدها یا هزاران نظر در یک بار، عمل ممکن است بیش از حد طول بکشد، و همچنین می تواند وب سرور شما را از بین ببرد.

آنچه ما نیاز داریم، یک راه خوب برای رسیدگی به فرآیند حذف است بدون اینکه باعث بار بیش از حد بر منابع سرور شود.

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که پلاگین Batch Comment Spam Deletion را نصب و فعال کنید و دوباره به نظرات اسپم بروید.

این افزونه فرایند حذف نظرات اسپم را تغییر می دهد. به جای حذف تمام نظرات هرزنامه در یک بار، آنها دسته دسته بندی می کند و 100 عبارات را به صورت دسته ای حذف می کند.

پس از انجام این کار، به صفحه نظرات هدایت می شوید. این افزونه بار بر روی سرور شما را کاهش می دهد در حالی که به شما اجازه می دهد تا سریعا پایگاه داده خود را از نظرات هرزنامه پاک کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در یافتن راهی بهتر برای حذف نظرات اسپم از سایت WordPress کمک کرد.

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد