ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

11 صفحات مهم که باید هر وبلاگ وردپرس داشته باشد

11 صفحات مهم که باید هر وبلاگ وردپرس داشته باشد
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

588
11 صفحات مهم که باید هر وبلاگ وردپرس داشته باشد

اگر اخیرا یک وبلاگ را شروع کرده اید، ممکن است سوال کنید مهمترین صفحاتی که باید در وبلاگ وردرپس خود داشته باشید چیست؟ صفحات به شما این امکان را می دهند که اطلاعات مفیدی در مورد وبلاگ خود اضافه کنید . در این مقاله، ما مهمترین صفحاتی را که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشیم، به اشتراک می گذاریم.

چرا باید صفحاتی به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید؟
وردپرس با دو نوع محتوا پیش فرض به نام پست ها و صفحات ساخته شده است. در حالی که پست ها برای نوشتن مقالات وبلاگ استفاده می شوند، صفحات برای ایجاد محتوا استفاده می شود.

صفحات به طور معمول برای اضافه کردن محتوای استاتیک استفاده می شود که به طور معمول نباید تغییر کند. به عنوان مثال، صفحه در مورد ما.

نگه داشتن جداگانه این محتوا از پست های وبلاگ شما، به کاربران کمک می کند تا آنها را به راحتی کشف کنند. همچنین می توانید صفحات خود را به راحتی مدیریت کنید، آنها را مجددا مرتب کنید، آنها را به منوی های ناوبری خود اضافه کنید، و حتی از سازندگان صفحه استفاده کنید تا پوسته های سفارشی برای هر صفحه ایجاد کنید.

به این ترتیب، بیایید نگاهی به برخی از ایده های وبلاگ که شما می توانید در وبلاگ وردپرس خود استفاده کنید بیاندازیم.

1. صفحه درباره ما


این یک صفحه تقریبا برای تمام وب سایت های اینترنتی ضروری میباشد. شما می توانید این صفحه را "درباره ما" یا "درباره من" بنویسید بسته به اینکه آیا شما یک وبلاگ تجاری یا یک وبلاگ شخصی دارید.

شما می توانید از این صفحه برای اطلاع دادن به کاربران در مورد افراد پشت وب سایت، هدف، ماموریت، ارزش ها و .. استفاده کنید.صفحه در مورد ما به ایجاد اعتماد در بین مخاطبان شما کمک می کند، زیرا آنها می دانند که مردم واقعی در پشت صحنه هستند.

2. صفحه تماس با ما


خوانندگان وبلاگ شما، تبلیغ کنندگان و شرکای تجاری همه باید اطلاعات تماس خود را پیدا کنند. صفحه تماس اجازه می دهد تا کاربران به سرعت و به آسانی پیام خود را ارسال کنند یا یاد بگیرند که چگونه با شما ارتباط برقرار کنند بدون اینکه یک نظر عمومی در بلاگ شما بگذارند.

شما باید فرم تماس را اضافه کنید تا کاربران بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. با این حال، شما همچنین می توانید آدرس ایمیل، نقشه موقعیت مکانی و پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را برای ارائه راه های بیشتری برای ارتباط با شما اضافه کنید.

3. صفحه سلب مسئولیت


اگر پول خود را از وبلاگ وردپرس خود درآورید، باید یک صفحه سلب مسئولیت اضافه کنید. این جایی است که شما می توانید به کاربران در مورد نحوه کسب درآمد از وبلاگ خود اطلاع دهید. به عنوان مثال، اگر شما تبلیغات بنر را نمایش می دهید یا محصولات وابسته را تبلیغ می کنید، می توانید به کاربران اطلاع دهید .

4. صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی


صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی اساسا به کاربران در مورد اطلاعاتی که از وب سایت شما جمع آوری می کنند و همچنین نحوه استفاده آنها از این داده ها و همچنین شما و سایر اشخاص ثالث را می دهد. حتی اگر شما هیچ اطلاعات کاربر را جمع آوری نکنید، ابزارهای شخص ثالث در وب سایت شما مانند Google Analytics هنوز می توانند کوکی ها را تنظیم کنند.

اگر از Google AdSense استفاده می کنید، لازم است یک صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی را به وب سایت خود اضافه کنید.

شما می توانید بسیاری از الگوهای سیاست حفظ حریم خصوصی و ژنراتور آنلاین را پیدا کنید. همچنین، شما همچنین می توانید به صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ما نگاه کنید و از آن برای ایجاد خودتان استفاده کنید.

5. صفحه شرایط خدمات


اگر فروشگاه اینترنتی خود را اجرا کنید یا خدمات خود را در وبلاگ خود ارائه دهید، به صفحه شرایط سرویس نیاز خواهید داشت. این یک سند حقوقی است، بنابراین برای دریافت کمک قانونی حرفه ای بسیار توصیه می شود. همچنین قالب های آنلاین وجود دارد که می توانید آنها را استفاده کنید.

این به شما اجازه می دهد تا مسئولیت خود را در صورت سوء استفاده از اطلاعات و خدمات ارائه شده در وب سایت خود محدود کنید. همچنین می تواند برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد مسئولیت های خود در رابطه با کپی رایت و علامت تجاری و نحوه استفاده از وب سایت، محصول یا خدمات خود استفاده شود.

6. صفحه شروع در اینجا

همانطور که وبلاگ شما بزرگتر می شود، محتوای بیشتری برای نمایش در صفحه اول خود خواهید داشت. این ممکن است کاربران جدید را کمی در مورد چگونگی استفاده بیشتر از وبلاگ شما اختلال ایجاد کند. 

هدف از این صفحه معرفی کاربران جدید به محتوای مفید شما است. این به کاربران یک ایده واضح در مورد چگونگی استفاده از مطالب شما را می دهد و منابع اولیه را باید بررسی کنند.

7. صفحه محصولات / خدمات


اگر از یک پلت فرم تجارت الکترونیک مانند ووکامرس برای فروش محصولات استفاده می کنید، به طور خودکار یک صفحه فروشگاه ایجاد می کند که فقط می توانید به منوی های ناوبری خود اضافه کنید.

از سوی دیگر، اگر شما در حال فروش محصولات یا ارائه خدمات بدون استفاده از پلاگین تجارت الکترونیک هستید، پس شما باید یک صفحه محصول یا خدمات برای آنها داشته باشید. شما همچنین می توانید یک صفحه اصلی ایجاد کنید تا فهرست محصولات و صفحات کودک خود را برای محصولات فردی با جزئیات بیشتر فهرست کنید.

8. صفحه سفارشی 404


وردپرس به طور خودکار یک صفحه خطای 404 را نشان می دهد زمانی که نمی توان یک قطعه خاص را پیدا کرد. به طور معمول، صفحه 404 بسیار ساده است و بسیار مفید نیست.شما می توانید این صفحه ساده را با یک صفحه خطای 404 سفارشی جایگزین کنید و به کاربران خود فرصت بیشتری برای کشف محتوا و ادامه دادن به مرور بدهید.

9. صفحه بایگانی


این یک صفحه ساده است که می توانید از آن برای نمایش پست های محبوب، آرشیوهای جمع و جور، دسته های برتر، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید.

10. صفحه تبلیغات


بسیاری از وبلاگ ها صرفا بر روی تبلیغاتی هستند که از محتوای آنها درآمد کسب می کنند. ساده ترین راه برای انجام این کار با ثبت نام برای Google AdSense است.

برای انجام این کار، شما نیاز به ایجاد یک صفحه تبلیغاتی با اطلاعات مربوط به مکانهای تبلیغی در دسترس، بازدید ماهانه صفحات ماهانه و آمار جمعیت مخاطبان خود دارید. فراموش نکنید که یک فرم تماس را در انتها اضافه کنید تا تبلیغ کنندگان بتوانند به سرعت با شما تماس بگیرند.

برای نمایش و مدیریت آگهی ها در وبسایت شما نیاز به یک پلاگین مدیریت آگهی وردپرس دارید. توصیه می کنیم از AdSanity استفاده کنید.

11. صفحه  برای ما بنویسید


اگر یک وبلاگ نویس چندین نویسنده وردپرس را اجرا کنید و به دنبال نویسندگان بیشتری هستید، پس شما نیاز به یک صفحه نوشتن برای ما دارید. این صفحه به سادگی کاربران را قادر می سازد که به دنبال کارهای وبلاگ نویسی برای یافتن فرصت نوشتن در وب سایت شما باشند.

شما می توانید از این صفحه استفاده کنید تا به کاربران بگوید چه چیزی در مورد وبلاگ شما و چه محتوایی که دنبال آن هستید هستید. مهمتر از همه، بگذارید آنها بدانند چگونه از نوشتن در وبلاگ شما سود می برند. فراموش نکنید که یک فرم تماس برای کاربران برای ارسال یک پیام به سرعت به شما اضافه کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در مورد صفحات مهمی که باید در بلاگ وردپرس خود داشته باشید کمک کرد.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد