ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش رفع خطای مجوز فایل و پوشه در وردپرس

آموزش رفع خطای مجوز فایل و پوشه در وردپرس
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

816
آموزش رفع خطای مجوز فایل و پوشه در وردپرس

آیا در حال تلاش برای رفع خطا در فایل و پرونده در وردپرس هستید؟ مجوزهای فایل و پرونده اشتباه در هنگام آپلود، ممکن است خطا در سایت وردپرس شما بوجود آورد. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای فایلها و پرونده ها در وردپرس را رفع کنید.

چگونه مجوزهای فایل و پوشه در وردپرس کار می کنند؟


سایت وردپرس شما میزبانی خود را بر روی کامپیوتر توسط شرکت میزبانی وردپرس شما اجرا می کند . این کامپیوتر به عنوان یک سرور عمل می کند و از نرم افزار خاص (معمولا آپاچی) برای مدیریت فایل ها و استفاده از آنها به مرورگرها استفاده می کند.

مجوزهای فایل و پوشه به سرور می گویند که می تواند فایل های میزبانی شده در حساب شما را بخواند، اجرا کند یا تغییر دهد. وردپرس برای مدیریت فایل ها و ایجاد پوشه ها در سرور نیاز به مجوز دارد.

مجوز فایل های اشتباه می تواند از ایجاد پوشه ها، آپلود تصاویر یا اجرای برخی از اسکریپت ها جلوگیری کند. مجوزهای غیرقانونی نیز می توانند امنیت سایت وردپرس شما را به خطر اندازد.

در بیشتر موارد، وردپرس سعی خواهد کرد به شما هشدار دهد که نمیتواند یک فایل را ویرایش کند، یک پوشه ایجاد کند یا نمیتواند روی دیسک بنویسد. با این حال، گاهی اوقات شما ممکن است پیام های خطای مناسب را مشاهده کنید.

مجوزهای فایل و پوشه درست در وردپرس


مجموعه صحیح مجوزهای فایل و پوشه به وردپرس اجازه می دهد تا پوشه ها و فایل ها را ایجاد کند. تنظیمات زیر برای اکثر کاربران توصیه می شود.

755 برای همه پوشه ها و زیر پوشه ها.
644 برای همه فایل ها

بیایید نگاهی به چگونگی رفع پرونده ها و پرونده ها در وردپرس کنیم.

رفع مجوزهای فایل و پوشه در وردپرس با استفاده از FTP


ابتدا باید با استفاده از یک سرویس دهنده FTP به سایت وردپرس خود وصل شوید. پس از اتصال به پوشه ریشه سایت وردپرس خود بروید.

پس از آن همه پوشه ها را در دایرکتوری ریشه انتخاب کنید و سپس «File Permissions» را انتخاب کنید.

این کادر مجوز پرونده را باز می کند.

حالا شما باید 755 را در فیلد عددی وارد کنید. پس از آن شما باید بر روی گزینه 'Recurse to subdirectories' کلیک کنید و سپس گزینه «Apply to directories only» را انتخاب کنید.

روی دکمه OK کلیک کنید تا ادامه یابد. FTP شما تنظیم مجوزهای فایل را به پوشه ها و پوشه های زیر تنظیم می کند. شما باید برای پایان دادن به آن منتظر بمانید.

بعد، شما باید همه فایل ها و پوشه ها را در پوشه ریشه ی وردپرس خود انتخاب کنید و سپس برای انتخاب مجوز فایل ها روی آن کلیک راست کنید.

کادر مجوز فایل ظاهر می شود.

این بار شما باید 644 را در مقدار عددی وارد کنید. پس از آن شما باید بر روی گزینه 'Recurse to subdirectories' کلیک کنید و سپس گزینه «Apply to only files» را انتخاب کنید.

برای ادامه بر روی ok کلیک کنید.

اکنون سرویس گیرنده FTP شما شروع به تنظیم مجوز فایل برای همه فایل ها در سایت وردپرس خواهد کرد.

ما امیدواریم این مقاله به شما در حل خطای مجوز پرونده ها و فایل ها در وردرپس کمک کند.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد