ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

افزونه پاپ آپ پیشرفته وردپرس به صورت رایگان Layered Popups v6.4.8

افزونه پاپ آپ پیشرفته وردپرس به صورت رایگان Layered Popups v6.4.8
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

235
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

1100
افزونه پاپ آپ پیشرفته وردپرس به صورت رایگان Layered Popups v6.4.8

با استفاده از  افزونه وردپرس رایگان پاپ آپ پیشرفته شما می توانید هر چیزی که در ذهن خود دارید را پیاده کنید و لوگو های متحرک منحصر به فرد و انیمیشنی ایجاد کنید و یا از بیش از 200 قالب حرفه ای موجود در این پلاگین که آماده می باشد استفاده کنید. شما می توانید فرم اشتراک / تماس AJAX-ed را که با 79 ارائه دهندگان ایمیل مارکتینگ  به کار ببرید. علاوه بر این شما می توانید از هر پنجره به عنوان بخشی از محتوای پست / صفحه یا ویجت نوار کناری استفاده کنید. وب سایت خود را جذاب تر و توجه کاربران را به موارد خاصی جلب کند.

تمامی این کار ها فقط با این پلاگین پاپ آپ پیشرفته امکان پذیر می باشد که چگونگی و مکان نمایش پنجره ها را تنظیم کنیم.  در پلاگین popup وردپرسی Layered Popups  پست ها، صفحات، محصولات و حتی هر نوع پست سفارشی فیلتر شده توسط هر طبقه بندی می توانید قرار دهید لازم به ذکر است این افزونه کاملا رسپانسیو می باشد.

امیدواریم مورد پسند دوستان ملت وب قرار بگیرد

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد