ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

نحوه اضافه کردن یک داشبورد آمار در سایت وردپرس شما

نحوه اضافه کردن یک داشبورد آمار در سایت وردپرس شما
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

658
نحوه اضافه کردن یک داشبورد آمار در سایت وردپرس شما

آیا می خواهید یک داشبورد آمار در سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند تا نحوه پیدا کردن و استفاده از وب سایت خود را دریابید، بنابراین می توانید آنها را بازگردانید. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی داشبورد آمار در سایت وردپرس خود اضافه کنید.

چرا شما داشبورد آمار در وردپرس نیاز دارید ؟

به طور معمول شما می توانید Google Analytics را نصب کنید و گزارش های خود را با ورود به حساب Google Analytics خود وارد کنید. این  عالی است، اما اکثر مردم فراموش میکنند به طور منظم آمار وبلاگ خود را بررسی کنند.

دو دلیل عمده برای آن عبارتند از:

  • برای چک کردن آمار، باید به یک وب سایت جداگانه (Google Analytics) وارد شوید.
  • شما باید در Google Analytics کاوش کنید تا بتوانید آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید.
  • در حالی که Google Analytics یک ابزار قدرتمند است، اغلب نیاز به کاوش دارد تا قسمت های خوبی از گزارش هایی که می خواهید مشاهده کنید.که برای مبتدیان مقداری سخت است.

اضافه کردن داشبورد آمار به وب سایت وردپرس شما این مشکل را حل می کند. شما قادر خواهید بود به سرعت آمار را بدون خروج از منطقه مدیر خود وردپرس مشاهده کنید.

به این ترتیب، بیایید نگاهی به نحوه اضافه کردن یک داشبورد آمار در سایت وردپرسی خود کنیم:

اضافه کردن داشبورد آمار در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین MonsterInsights را نصب و فعال کنید.

 بعد، شما باید وب سایت خود را به حساب Google Analytics متصل کنید. شما می توانید این کار را با مراجعه به صفحه Insights > Settings  و کلیک بر روی« Authenticate with your Google account’ »انجام دهید.

این شما را به حساب Google هدایت خواهد کرد که از شما خواسته می شود وارد سیستم شوید یا یک حساب Google را انتخاب کنید، اگر قبلا وارد سیستم شده اید.

برای ادامه باید روی Next کلیک کنید.

پس از آن، از شما خواسته می شود که MonsterInsights را به حساب Google Analytics خود دسترسی داشته باشید. این مرحله لازم است، بنابراین MonsterInsights می تواند گزارش را به داشبورد وردپرس خود بازگرداند.

برو جلو و بر روی دکمه «Allow» کلیک کنید تا ادامه یابد.

مرحله نهایی این است که نمایه ای را که می خواهید پیگیری کنید را انتخاب کنید. شما باید وب سایت خود را اینجا انتخاب کنید و سپس بر روی '‘Complete authentication' کلیک کنید تا ادامه یابد.

اکنون شما به سایت وردرپس خود هدایت می شوید.

مشاهده داشبورد آمار وردپرس شما

اکنون که Google Analytics را با استفاده از MonsterInsights راه اندازی کرده اید، می توانید آمار وردپرس خود را با بازدید ازInsights » Reports مشاهده کنید.

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد