ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

نحوه غیرفعال کردن افزونه ها زمانی که دسترسی به مدیریت ندارید

نحوه غیرفعال کردن افزونه ها زمانی که دسترسی به مدیریت ندارید
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

1017
نحوه غیرفعال کردن افزونه ها زمانی که دسترسی به مدیریت ندارید

اغلب موارد در هنگام عیب یابی وردپرس، بسیاری از سایتها توصیه می کنند همه پلاگین ها را غیرفعال کرده و آنها را یک به یک فعال کنید. گاهی اوقات شمابه پنل مدیریت وردپرس خود نمیتوانید وارد شوید، بنابراین حتی نمی توانید پلاگین ها را به راحتی غیرفعال کنید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید زمانی که قادر به دسترسی به منطقه wp-admin نباشید.

دو روش برای غیرفعال کردن پلاگین ها وجود دارد. یکی  شما نیاز به استفاده از FTP دارید، و دیگری نیاز به استفاده از phpMyAdmin دارد.

همه پلاگینها را با استفاده از FTP غیرفعال کنید

در این روش، شما باید از یک سرویس گیرنده FTP یا مدیر فایل میزبان خود استفاده کنید.

ابتدا باید با استفاده از FTP client یا File Manager در cPanel به وب سایت خود متصل شوید. پس از اتصال، شما باید به پوشه wp-content/ بروید.

غیر فعال کردن افزونه در وردپرس

در داخل پوشه wp-content، یک پوشه به نام افزونه ها خواهید دید. این جایی است که وردپرس تمام پلاگین هایی که در وب سایت شما نصب شده است را ذخیره می کند.

بر روی پوشه plugins کلیک راست کرده و Rename را انتخاب کنید. نام پوشه پلاگین را به هر چیزی که دوست دارید تغییر دهید. در مثال ما، ما آن را "plugins.deactivate" می نامیم. هنگامی که این کار را انجام می دهید، تمام پلاگین های شما غیرفعال خواهند شد.

معمولا وقتی که  ناحیه مدیریت شما قفل شده است، این روش استفاده می شود. اگر مشکلی با افزونه های شما بود، باید بتوانید به قسمت مدیریت وردپرس خود وارد شوید.

پس از انجام این کار، به پوشه  / wp-content / خود بروید و نام "plugins.deactivate" را به پلاگین تغییر دهید. حالا شما می توانید یک افزونه را در یک زمان فعال کنید تا سایت شما دوباره غیرفعال شود. در آن لحظه دقیقا مشخص کنید کدام پلاگین مشکل را ایجاد کرده است.

همه پلاگین ها را با استفاده از phpMyAdmin غیرفعال کنید

روش FTP کاملا به نظر ما ساده تر است، اما شما همچنین می توانید تمام پلاگین ها را با استفاده از phpMyAdmin غیرفعال کنید.

ابتدا باید به داشبورد میزبانی وب خود وارد شوید. در این مثال ما داشبورد cPanel را نشان می دهیم. داشبورد حساب میزبانی شما ممکن است متفاوت باشد.

شما باید بر روی نماد phpMyAdmin زیر بخش «پایگاه داده ها» کلیک کنید.

این phpMyAdmin را در یک پنجره مرورگر جدید راه اندازی خواهد کرد. شما باید پایگاه داده وردپرس خود را انتخاب کنید، اگر قبلا انتخاب نشده باشد. پس از آن شما قادر به دیدن جداول پایگاه داده وردپرس خواهید بود.

همانطور که می توانید ببینید که تمام جداول در پایگاه داده پیشوند WP_ قبل از نام جدول است. جداول شما ممکن است یک پیشوند متفاوت داشته باشند.

شما باید بر روی جدول wp_options کلیک کنید. در داخل جدول wp_options شما ردیف گزینه های مختلف را مشاهده خواهید کرد. شما باید گزینه 'active_plugins' را پیدا کنید و سپس روی لینک «ویرایش» کنار آن کلیک کنید.

در صفحه بعد، باید فیلد option_value را به a: 0: {} تغییر دهید و سپس بر روی دکمه بروید تا تغییرات شما ذخیره شود.

شما با موفقیت تمام افزونه های وردپرس را با استفاده از phpMyAdmin غیرفعال کردید. اگر این یک افزونه بود که شما را از دسترسی به منطقه مدیریت وردپرس متوقف کند، باید بتوانید در حال حاضر وارد شوید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند همه پلاگین ها را در وردپرس غیرفعال کنید.

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد