ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش افزودن فهرست در وردپرس به همراه ویرایش و حذف آن

آموزش افزودن فهرست در وردپرس به همراه ویرایش و حذف آن
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

1538
آموزش افزودن فهرست در وردپرس به همراه ویرایش و حذف آن

دسته بندی های وردپرس یک راه بسیار مناسب برای سازماندهی پست های شما هستند. که شما میتواند طبق نیاز خود دسته بندی و زیر دسته بندی هر چقدر که لازم دارید را ایجاد نمایید. علاوه بر این، در حقیقت در دسته بندی ها مطالب در دسته بندی متناسب خود قرار میگیرند و این میتواند نقاط قوتی هم در جستجوی گوگل باشد هم کاربر را مجذوب پست های خود نمایید.

نحوه افزودن دسته بندی در وردپرس

برای ایجاد دسته های جدید در وردپرس، شما باید اول به  نمایش -> فهرست ها رجوع فرمایید.

نحوه افزودن دسته بندی در وردپرس

اگر قالب وردپرس شما قبلا دسته بندی داشته باشد از قسمت گزینش طبق تصویر زیر یکی را انتخاب کرده و بر دگمه گزینش کلیک فرمایید که در صفحه باز شده میتوانید جزئیات دسته بندی وردپرس خود اعم از زیردسته را نیز مشاهده فرمود و ویرایش و یا حذف کرد

حذف و ویرایش دسته بندی در وردپرس

جهت افزودن فهرست جدید در صفحه فهرست ها میتوانید از طریق دگمه فهرست تازه بسازید وارد صفحه زیر می شوید که نام فهرست را وارد کرده و بر روی دگمه ساخت فهرست کلیک فرمایید.

ساختن فهرست در وردپرس

سپس وارد صفحه زیر می شوید که طبق شماره 1 میتوانید برگه های موجود خود را به فهرست اضافه نمایید و بر دگمه افزودن به فهرست کلیک نمایید، همچنین میتواند از طریق تب بندی های موجود در این صفحه لینک دلخواه و .. نیز اضافه نمایید.

امیدواریم خوشتان آمده باشد.

سپاس

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد