ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما
دانلود رایگان قالب وردپرس ورزشی بصورت راستچین - قالب Khelo
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
۱۴۰۰-۰۵-۰۳
Asset 2

دانلود شده

49
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

274
دانلود رایگان قالب وردپرس ورزشی بصورت راستچین - قالب Khelo

قالب Khelo یک قالب وردپرس ورزشی فوتبال تمیز ، مدرن ، خلاقانه و پاسخگو است. این قالب مناسب برای هر ورزشی از قبیل فوتبال ، باشگاه فوتبال و غیره است. همچنین هر کسی می تواند از آن برای هر شخص ، کسب و کار ، اخبار فوتبال ، اخبار فوتبال و غیره استفاده کند. قالب Khelo شامل 03 نسخه نمایشی صفحه اصلی عالی و طرح صفحات داخلی بیشتر با صفحات باشگاه جداگانه ، بازیکن صفحات ، صفحات گالری که ویرایش و تنظیم آنها متناسب با نیازهای شما آسان است.

با استفاده از قالب Khelo هر کسی می تواند وب سایت خود را ایجاد کند "بدون مهارت برنامه نویسی مورد نیاز است". هر کسی می تواند رنگ سایت / سایر تنظیمات را از تنظیمات طرح زمینه تغییر دهد. فقط داده های نمایشی تنها با یک کلیک نصب می شود. اگر هنگام نصب مشکلی پیش آمد - تیم پشتیبانی قابل اعتماد ما همیشه آماده پشتیبانی هستند.

همچنین این موضوع شامل Revolution Revolution Slider تجاری است به همین دلیل هرکسی می تواند به راحتی اسلایدرهای شگفت انگیز با جلوه های متحرک ایجاد کند. همچنین 100٪ پاسخگو است به همین دلیل در همه دستگاه های هوشمند (تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه های شخصی و دسک تاپ) به خوبی کار خواهد کرد. همچنین به خوبی مستند و تمیز است ، به همین دلیل هرکسی می تواند به راحتی آن را تغییر دهد.

Khelo - Soccer & Sports WordPress Theme - 4

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد