عیدانه ملت وب :چقدر تخفیف از ملت وب میخواهید ؟ 20 درصد !! ؟؟؟ نه ما تا 99% تخفیف بهتون هدیه میدیم ورود به بخش تخفیف
ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

دانلود رایگان افزونه ووکامرس امتیاز و پاداش Bravo

دانلود رایگان افزونه ووکامرس امتیاز و پاداش Bravo
امین صفرپور
امین صفرپور
Asset 1
1400-1-17
Asset 2

دانلود شده

3
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

179
دانلود رایگان افزونه ووکامرس امتیاز و پاداش Bravo

با استفاده از افزونه Bravo - WooCommerce Points and Rewards می توانید تعیین کنید که برای خریدهای مشخصی چند امتیاز پاداش تعیین کنید. شما می توانید این امتیاز پاداش آستانه را برای هر خرید مطابق با راحتی خود تعیین کنید. با استفاده از پلاگین Bravo به شما امکان کنترل امتیاز پاداش / مدیریت امتیاز وفاداری را می دهد.

همچنین می توانید ارزش هر امتیاز را تعیین کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یک امتیاز معادل 1 $ تنظیم کنید یا 100 امتیاز می تواند برابر با 1 $ باشد ، یا هر مقدار دیگری که می خواهید تنظیم کنید. به این ترتیب مشتریان شما می توانند به مرور امتیاز پاداش خود را کسب کنند و می توانند تصمیم بگیرند که چه زمانی و چگونه می خواهند از پاداش خود برای تخفیف استفاده کنند. همچنین می توانید ترازهای امتیاز مشتریان خود را به صورت دستی تنظیم کنید. افزونه Bravo  راهی عالی برای توسعه اعتبار فروشگاه شما در بین مشتریان است.

Features

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی دانلود تصاویر شاتراستوک کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد