ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
40%تخفیف ویژه در تمامی بخش ها
روز پدر pedar
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش ویدیویی ویرایش صفحات وردپرس در افزونه ویژوال کومپوزر یا wp-bakery

حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
1399-9-19
Asset 2

دانلود شده

39
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

246
آموزش ویدیویی ویرایش صفحات وردپرس در افزونه ویژوال کومپوزر یا wp-bakery

در این قسمت از آموزش بهتون یاد خواهیم داد که به چه شکلی محتوای وردپرس خودتون رو با ویرایشگر ویژوال کمپوزر ویرایش کنید اگر آموزشات قبلی مارا دنبال کرده باشید بهتون یاد دادیم که به چه شکلی هاست انتخاب کنید و وردپرس را نصب کردیم و بهتون یک قالب انگلیسی معرفی کردیم و دمو یا محتوای آن را مشابه پیشنمایشش براتون نصب کردیم حالا قصد داریم همان محتوا را ویرایش کنید پس اگر حاضر باشید استارت بزنیم.

دوستان برای ویرایش محتوی صفحات حتما باید از قسمت برگه ها اقدام کنید در تمامی قالب ها بدین شکل است مگر قالب بسیار قدیمی باشد، برای همین کار از برگه ها دنبال برگه ای باشید که قصد ویرایش آن را دارید باشید، اگر نمیدانید کدام برگه را قرار است ویرایش کنید بر صفحه اصلی وب سایتتان مراجعه کرده و هر صفحه که قصد دارید ویرایش کنید مطابق تصویر زیر عمل کنید.

ویرایشگر کمپوزر

در غیر این صورت برروی هر کدام از برگه ها با کلیک برروی ویرایش میتوانید کارهایتان را انجام دهید. توجه داشته باشید به هیچ وجه برروی ویرایشگر زنده کار نکنید چون زیاد عملی نیست ویرایشگر المنتور در این کار بهتر است زیرا کمپوزر به اندازه المنتور پیشرفته نیست پس حتما در موقع انتخاب قالب از المنتور استفاده کنید.

 

آموزش ویرایش

خب جهت ویرایش میتوانید در قسمت برگه برروی المنت مورد نظر موس را نگه داشته تا علامت مداد نمایان باشد توجه داشته باشید نزدیکترین مداد برای شما اولویت می باشد برروی مداد کلیک کرده و محتوای که نمایان می شود را ویرایش کنید محتوا می توانید در قسمت های مختلف متفاوت باشد پس زیاد حراسان نباشید قسمت های مختلف را تست کرده و به نتیجه برسید

آموزش حذف

برای حذف با نگه داشتن موس برروی المنت مورد نظر یک کادر سبز رنگ که ضاهر شد برروی ضربدر کلیک کنید تا المنت حذف شود.

آموزش افزودن المنت 

آموزش افزودن برای افزودن شما باید برید سرستون یعنی ستونی بالاتر از قسمتی که میخواهید المنتی ایجاد کنید دنبال علامت + باشید و با کلیک برروی اون میتوانید هر المنتی که مورد نیاز شما می باشد را انتخاب و ایجاد نمایید.

 

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
مطالبی که شاید خوشتان بیاد
سلام! ما 280 محصول رایگان در بخش آموزش wordpress داریم اگر قصد بازدید دارید روی لینک سبز رنگ روبرو بزن بریم