ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش رایگان طراحی هدر شفاف و چسبنده با المنتور (طراحی قالب با المنتور وردپرس - قسمت نهم)

محمد حسین رمضانی
محمد حسین رمضانی
Asset 1
1399-4-4
Asset 2

دانلود شده

2
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

36
آموزش رایگان طراحی هدر شفاف و چسبنده با المنتور (طراحی قالب با المنتور وردپرس - قسمت نهم)

افزونه های مورد نیاز:

امروزه سایت های شرکتی و تک صفحه ای برای بالابردن جذابیت صفحه اول سایت خودشان، سربرگ یا هدر شفاف برای سایت خودشان طراحی می کنند که این کار هنگامی که بازدید کننده به سمت پایین اسکرول می کند، باعث زیبایی منحصر به فردی می شود. ویژگی دیگر طراحی آن ها همراه شفاف کردن سربرگ، ثابت ماندن آن است که خود باعث سهولت در جا به جایی بین صفحات می شود. برای این کار ابتدا از پیشخوان وردپرس روی قالب ها و افزودن جدید کلیک می کنیم.

بعد از آن باید در صفحه باز شده نوع قالب را روی سربرگ قرار داده و روی ایجاد قالب کلیک کنیم.

حالا باید طراحی آن را شروع کنیم. برای شروع ما یک قالب سربرگ آماده را وارد می کنیم.

در ادامه روی سکشن(بخش) سربرگ کلیک می کنیم تا بتوانیم کل محدوده را ویرایش کنیم. بعد از آن باید از تب استایل رنگ آن را روی شفاف قرار دهیم. (ما در اینجا آن را رنگی کردیم چون زیر سربرگ مان سفید بود، اگر صفحه شما رنگی یا عکس بود می توانید آن را شفاف کنید تا زیبا تر شود.)

بعد از آن باید از تب پیشرفته، فاصله پائین آن را -90 و ایندکسz آن را هم روی 999 قرار دهیم. شناسه css آن را هم header_stick قرار می دهیم.

حالا برای ثابت کردن سربرگ باید از قسمت موشن افکت، حالت شناور را فعال و روی بالا قرار دهیم. همچنین باید افست را روی 90 قرار دهیم.

در ادامه برای اینکه بخواهیم سربرگ، تغییر رنگ پیدا کند باید در قسمت css سفارشی کد زیر را جایگذاری کنیم و کد رنگ دلخواه مان را هنگام اسکرول کردن، بنویسیم.

section#header_stick.elementor-sticky--effects {
    background: #;
}

 

حالا سربرگ شفاف(رنگی) و چسبان ما آماده شده و می توانیم در صفحات دلخواه مان نمایش دهیم. باز هم اگر مشکلی بود در قسمت نظرات منتظر سوالات شما هستیم.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
مطالبی که شاید خوشتان بیاد