ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش رایگان طراحی صفحه 404 با المنتور (طراحی قالب با المنتور وردپرس - قسمت هشتم)

محمد حسین رمضانی
محمد حسین رمضانی
Asset 1
1399-4-4
Asset 2

دانلود شده

1
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

62
آموزش رایگان طراحی صفحه 404 با المنتور (طراحی قالب با المنتور وردپرس - قسمت هشتم)

افزونه های مورد نیاز:

روزانه افراد مختلفی سایت های ما را جستجو می کنند، در این میان ممکن است گاهی اوقات آدرسی از سایت را به اشتباه وارد کنند و یا آن صفحه ای که می خواهند را پیدا نکنند. این جاست که ممکن است بازدید کننده به اشتباه فکر کند مشکل از اینترنت یا جای دیگر است، اما این طور نیست و او فقط آدرس را اشتباه وارد کرده است، حالا برای اینکه بازدید کننده را به سمت صفحه اصلی سایت خودتان بکشید باید صفحه ای درون سایت خودتان با قالب همسان داشته باشید تا بازدیدکننده به سمت سایت تان برگردد. برای همین باید صفحه ای جداگانه برای این خطاها طراحی کنیم. برای این کار ابتدا از پیشخوان وردپرس از تب قالب ها روی افزودن جدید کلیک می کنیم.

حالا در صفحه باز شده باید نوع قالب را روی تکی قرار داده و نوع پست را روی صفحه خطا 404 قرار دهید.

بعد از آن برای طراحی صفحه 404، می توانیم یا از قالب های آماده استفاده کنیم و یا خودمان شروع به طراحی کنیم. ما در اینجا از یک قالب آماده استفاده کردیم.

بعد از طراحی این صفحه، باید آن را انتشار دهیم، برای این کار ابتدا روی دکمه انتشار کلیک کرده و بعد از آن نمایش آن را روی صفحات خطای 404 قرار می دهیم.

حالا طراحی صفحه 404 تمام شد و الان می توانیم نتیجه کارمان را داخل سایت ببینیم. باز هم اگر مشکلی بود در قسمت نظرات منتظر سوالات شما هستیم.

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
مطالبی که شاید خوشتان بیاد