ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

آموزش فعال سازی ایمیل اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه در وردپرس

آموزش فعال سازی ایمیل اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه در وردپرس
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۶-۰۲-۲۵
Asset 2

دانلود شده

260
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

1020
آموزش فعال سازی ایمیل اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه در وردپرس

دیدگاه ها و نظرات در وب سایت های وردپرس حائز اهمیت می باشند. کاربران سایت معمولا دیدگاه های خود را در رابطه با مطالب سایت بیان می کنند. حال ممکن است که آنها سوالاتی درباره آموزش و مطالب سایت داشته باشند که می توانند سوالات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح کنند. اما کاربران برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده در این بخش لازم است که روزانه به سایت مراجعه کنند، که انجام این کار وقت گیر و کسل کننده است. حال شما مدیران وب سایت ها می توانید به کاربران خود کمک کنید که لازم به مراجعه مکرر به سایت برای دریافت پاسخ نباشد! چگونه؟
روشی را در این آموزش وردپرس برای شما عزیزان معرفی می کنیم بدین صورت است که ایمیل اطلاع رسانی در وردپرس در صورت پاسخ دادن به دیدگاه برای کاربران ارسال  می شود.

ایمیل اطلاع رسانی در وردپرس با Subscribe to Comments

افزونه Subscribe to Comments به منظور اشتراک گذاری دیدگاه در وردپرس به ثبت رسیده است و امکان ارسال ایمیل اطلاع رسانی دروردپرس را فراهم میکند. این افزونه تا به امروز بیش از ۶۰,۰۰۰۰ بار توسط کاربران وردپرسی نصب شده است. در ادامه به بررسی تنظیمات افزونه می پردازیم.

در ابتدا افزونه را دانلود کنید و در وب سایت خود نصب نمایید. با فعالسازی افزونه می توانید به تنظیمات دیدگاه در وردپرس دسترسی پیدا کنید.

تنظیمات

حال به بخش تنظیمات و سپس Subscribe to Comments Settings بروید. در این قسمت با تصویری همانند بخش زیر مواجه خواهید شد که دارای گزینه هایی است که در ادامه توضیح میدهیم:

تنظیمات بخش Notification e-mails

from name: در این بخش باید مشخص کنید که ایمیل اطلاع رسانی در وردپرس به کاربر از چه نامی ارسال شود.
from address: در این بخش باید مشخص کنید که ایمیل ارسالی به کاربر از چه ایمیلی ارسال شود که میتوانید یک ایمیل سرور درست کنید.
Double opt-in: در این قسمت باید تائیدیه کاربر برای ثبت دریافت شود که در برخی از کشور ها مورد نیاز است که در حال حاضر نیاز به
فعال سازی آن نیست.

تنظیمات بخش Subscriber name formatting

Subscribed format:در این بخش باید روش نمایش نام فردی که با دیدگاه کاربر مورد نظر شما پاسخ داده را مشخص کنید که بهتر است نام او
نمایش داده شود و حالت پیشفرض را تغییر ندهید. یعنی در این قسمت برای کاربر ایمیل میرود که مثلا امین به دیدگاه شما پاسخ داد.

تنظیمات بخش Comment form layout

CSS clearing:در این بخش باید در صورتی که قالب شما قابلیت ثبت در اشتراک دیدگاه ها را پشتیبانی نمیکند یعنی در صورتی که در بخش
دیدگاه های مطالب شما چک باکس آن فعال نمیشود و یا دارای مشکلاتی برای نمایش است باید این گزینه را فعال کنید تا
چک باکس آن را نمایش دهد و css ها حذف شوند اما اگر مشکلی برای پشتیبانی از آن وجود نداشت تیک این گزینه را نزنید.

تنظیمات بخش Comment form text

Not subscribed text: این پیام در صورتی که شما این قابلیت ارسال در صورت پاسخ به دیدگاه را فعال نکرده باشید در بخش
دیدگاه های مطالب سایت نمایش داده میشود.

Subscribed text: در این بخش باید مشخص کنید که برای کاربرانی که این قابلیت را برای دیدگاه خود فعال کرده اند
چه چیزی نمایش داده شود و لینکی برای مدیریت این بخش برای آن ها ارسال میشود

Entry author text: در این بخش باید مشخص کنید که برای فردی که به دیدگاه او پاسخ داده شده است چه چیزی نمایش داده شود.

در انتها نیز در بخشCustom styleمیتوانید استایل های مورد نظر خود را با استفاده از css اعمال نمائید.

نتیجه

اما پس از تنظیم موارد فوق در بخش دیدگاه های شما همانند تصویر زیر گزینه عضویت فعال میشود که کاربران میتوانند انتخاب کنند و ایمیل اطلاع رسانی در وردپرس را دریافت کنند.

در ادامه در صورتی که بخواهید کاربرانی را که در این سرویس ثبت نام کرده اند مشاهده کنید میتوانید به بخش مدیریت وبسایت خود بروید و سپس در قسمت دیدگاه ها در بخش Subscriptions کاربران ثبت نام شده را ببینید.

موفق باشید

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد