ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

دانلود رایگان قالب وردپرس موزیک Croma

دانلود رایگان قالب وردپرس موزیک Croma

دانلود رایگان قالب وردپرس موزیک Croma

دسته بندی :
دانلود رایگان قالب وردپرس موزیک Croma

قالب  Croma قالب وردپرس موزیک به شما لبه را با Ajax Audio Player برای پخش مداوم موسیقی خود را به عنوان طرفداران خود وب سایت موسیقی خود را فهرست. پاسخگو، مدرن، نگاه حرفه ای و صدا را دریافت کنید. Croma تم چند منظوره وردپرس برای موسیقیدانان، گروه های موسیقی، دی جی ها و تولید کنندگان است. 

Croma - موزیک پاسخگو تم وردپرس
 

پخش صوتی مداوم و آلبوم موسیقی

توجه خود را با توجه به ویژگی برجسته در Croma به صدای خود بسپارید؛ یک حرفه ای ساخته شده در پخش کننده صوتی که در بالای وب سایت هنرمند شما شناور است بدون توجه به صفحه ای که مشاهده می شود. این بدان معنی است که طرفداران، کاربران، مدیران و عوامل شما می توانند در هر صفحه، پیش نمایش و گوش دادن به موسیقی خود را انجام دهند و بدون هیچ گونه وقفه ای به صدا، به سایت کامل خود حرکت کنند. این چیزی است که باعث می شود Croma منحصر به فرد است، این چیزی است که شما را در لبه رقابت می دهد. آن را برای خودتان در هر یک از 9 طرح خیره کننده که کاملا با خرید یک بار آماده شده است، بررسی کنید.

طراحی شده برای هنرمندان، موسیقیدانان، ضبط و تولید کنندگان

Croma با دقت طراحی شده و توسعه یافته از زمین تا صنعت موسیقی امروز است. با Croma، روش های زیادی برای نشان دادن آثار هنری، آلبوم ها و موسیقی شما با ادغام کامل تمام شبکه های رسانه های اجتماعی مورد نیاز برای ترویج و به اشتراک گذاری موسیقی و صفحات مورد نظر شما برای موسیقیدان / هنرمند وجود دارد. این شامل صفحات رویداد، گیک و تور، صفحه تماس مهم مهم، البته راه های فوق العاده سرد برای پخش و پیش نمایش آخرین کار و یکپارچگی عمیق خود را با WooCommerce، به طوری که شما می توانید سایت خود را با یک فروشگاه آنلاین بدبخت درآمد کنید.

ده نسخه ی خیره کننده

شما یک مسلمان هستید، نه یک طراح وب! ما می شنویم :) که به همین دلیل است که با Croma شما 9 نسخه کامل بسته بندی شده را برای دریافت سریع وب سایت نوازنده جدید خود دریافت می کنید. اگر شما یک طراح وب دارید، آنها دوست دارند شما را برای انجام تمام کارهای سخت در مقابل شما دوست داشته باشند. ما می دانیم که می خواهید این طرح ها را دوست داشته باشید، طرح هایی که با توجه به اهمیت مهمترین آنها - کار شما - با طرح های مایع و صفحات مربوطه ساخته شده است تا شما را در رقابت های خود، زمانی که می خواهید یک وب سایت کامل را برای گروه خود به ارمغان بیاورد . البته این فقط نقطه شروع طراحی شده است تا زندگی ما را ساده تر کند. همه چیزهایی که نیاز دارید برای شروع با وارد کننده نسخه ی نمایشی 1-Click در دسترس است، اما همه چیز انعطاف پذیر است و آماده است تا با نیازهای شما سفارشی شود.

رویداد و مباحث مدیریت

یکی از مهم ترین الزامات یک قالب موسیقی بالا، باید بخش رویدادهای آینده شما باشد ... چطور طرفداران دیگر شما را پیدا می کنند؟ با یک ماژول رویدادهای غنی به نام Croma، شما می توانید اطلاعات را به همان اندازه که مورد شما در کنفرانس های آینده و رویدادهای شما است، دقیق کنید. پشت آن را با بخش هایی برای آگهی های درخشان، پوستر و آثار هنری با توانایی میزبانی سیستم بلیط خودتان و شما بر روی یک برنده باشید.

طراحی سوپر پاسخگو

طرفداران امروز موبایل هستند آنها در کنسرت های خود هستند، آنها در جشنواره هستند و از انواع طیف گسترده ای از دستگاه های مدرن و قرص های غالب استفاده می کنند. به همین دلیل طراحی پاسخگو برای شما بسیار مهم است. Croma مزایای کامل این را به دست می آورد و در تمامی دستگاه های موجود در وحشی با هم مقابله می کند. شما نباید نگران چیزی باشید. اکنون آن را چک کنید، هر وسیله ای که استفاده می کنید، از طریق برخی از Demos Live خود، از طریق اسکرول و ضربه تند وشدید زدن، راه خود را از دست می دهید!

سربرگهای انعطاف پذیر

سرصفحه ها و منوها واقعا ویژگی های مهمی از موضوع موسیقی شما هستند، حتی بیشتر به کاربر، به طوری که آنها یک تجربه عالی و ناوبری بصری و فقط "حساس" است. به همین دلیل است که Croma با یک سازنده منوی آسان به شما امکان انعطاف پذیری نهایی برای ایجاد سرصفحه های کامل و سیستم منوئی را می دهد که برای شما و کاربران شما کار می کند.

ترجمه آماده است

طراحی خوب نیز نیاز به پاسخگویی به نیازهای جهانی را از نظر وب سایت های ترجمه آماده می کند. کروما این نیازها را درک می کند و به طور کامل با WPML سازگار است - انتخاب عالی زمانی که به امروز ترجمه می شود. مطمئن باشید، Croma راه حل است و همه این ممکن است بدون هیچ برنامه ریزی مورد نیاز خود را. منتظر چی هستی؟

لینک های داغ

یکی دیگر از افزوده های بزرگ با Croma، راه حل ساده برای اضافه کردن یک لینک داغ به هر صفحه، هر جا است. لینک های داغ مانند نقاط ناوبری کمی گرم با متن لنگر هستند، بنابراین شما می توانید یک کاربر را از یک صفحه یا بخش به یک دیگر واقعا با سرعت یک کلیک یک دکمه، لینک و یا آیکون را.

صرفه جویی در مگا با پلاگین حق بیمه همراه

آهنگساز ویژوال، شبکه ضروری و انقلاب لغزان شامل!

طراحی وب سایت خود را با # 1 Drag & Drop Page Builder، Composer ویژوال در یک قیمت خرید Croma شامل می شود.

ایجاد ویژوال آهنگساز تقریبا هر عنصر وب را با سادگی کشیدن و رها کردن ایجاد می کند، زمانی که برای ساخت و طراحی عناصر وب سفارشی می آید و استفاده از آن بسیار ساده است.

در آنجا توقف نکنید، همچنین Slider Revolution را به عنوان جایزه اضافه کنید - همانطور که می گویند، این فقط یک پلاگین Slider نیست، این یک روش جدید برای ارائه ایده ها است. ایجاد یک محتوای زیبا را به شیوه ای خلاقانه - که آیا یک نوار لغزنده، چرخ فلک، صحنه قهرمان و یا صفحه کامل صفحه شما نیاز دارید، با این نیروگاه Drag & Drop Editor Slider Revolution شما پوشش داده شده است.

امین صفرپور
نویسنده
امین صفرپور
تعداد بازدید: 382
تعداد دانلود : 146
تاریخ 1397-7-18
کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد