ملت وب مرجع دانلود قالب وردپرس فارسی و قالب فارسی وردپرس و قالب html و افزونه وردپرس
24
ساعت با شما

04144235034

آیا میدانستید دلیل اصلی محبوبیت ملت وب در چیست ؟ ملت وب به عنوان مرجعی پیشرو در پشتیبانی مشتریان خود توانسته رضایت کاربران را در برگیرد در واقع در ملت وب وب شخص پاسخگو نیاز های شما نیست در اینجا یک شرکت معتبر و پاسخگو در کنار مشتریان خود می باشد و تمام مسئولیت پشتیبانی بر عهده شرکت می باشد و نقطه قوت فوق العاده بالای برای یک وب سایت می باشد
فروش محصولات
فروش محصولات شما

سفارشی سازی بخش نظرات در وردپرس با wpDiscuz

سفارشی سازی بخش نظرات در وردپرس با wpDiscuz
حميد  شریفی
حميد شریفی
Asset 1
۱۳۹۵-۱۲-۲۱
Asset 2

دانلود شده

0
Asset 1

نظرات

0
Asset 1

بازدید شده

1050
سفارشی سازی بخش نظرات در وردپرس با wpDiscuz

بعضی اوقات شما قالبی را نصب می کنید و از آن قالب خوشتان می آید و این قالب یک سری مشکل دارد که بعد از چند وقت مشکلات آن قالب را پیدا می کنید. یکی از مشکلات قالب ها در قسمت نظرات در وردپرس است که حالا شاید شما از ظاهر آن  خوشتان نیاید یا اینکه به هزار و یک دلیل سازگار نباشد و نتواند نیاز های شما را برطرف کند ! برای همین باید راه حلی پیدا کرد تا به گونه ای سفارشی سازی نظرات در وردپرسرا بتوان انجام داد.
اگر موافق باشید امروز یک افزونه ی خوب در سفارشی سازی قسمت نظرات را با هم بررسی میکنیم.

سفارشی سازی نظرات در وردپرس با wpDiscuz

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را نصب می کنیم. پس از فعال سازی در قسمت دیدگاه ها گزینه ی ” wpDiscuz ” و چند گزینه ی دیگر که مربوط به تنظیمات افزونه موجود است که در پیشخوان وردپرس ظاهر می شود و به کمک همان باید سفارشی سازی نظرات در وردپرس را انجام  دهیم.

بخش های مختلف و مورد نیاز افزونه را بررسی می کنیم.

 

تنظیمات

styling- سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Styling : در این قسمت شما می توانید با توجه به سلیقه ی خودتان رنگ بندی افزونه را تغییر دهید . بقیه ی سربرگ ها نیاز به تغییر ندارد و تنظیمات دمو برای بقیه ی سربرگ مناسب تر است

عبارات

در این قسمت شما می توانید کلمات داده شده را تغییر دهید یا این که آن ها را ترجمه کنید که این ویژگی در این افزونه باعث می شود تا در افزونه های سفارشی سازی نظرات در وردپرس بهترین باشد .
اگر دوست ندارید که زمانتان از دست برود می توانید از ترجمه های زیر استفاده کنید چون کلمات داده شده درون افزونه به انگلیسی هستند و نیاز به ترجمه فارسی دارند .

سربرگ Notification

notification-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Email 

email- سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Date/Time

date/time-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ دیدگاه

دیدگاه ها-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ Form

form-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

سربرگ General

general-سفارشی سازی نظرات در وردپرس

Tools

در این قسمت شما می توانید از تنظیماتی که برای سفارشی سازی نظرات در وردپرس انجام داده اید بکاپ بگیرید. برای بکاپ گرفتن باید به قسمتexport options برویم و کد درون کادر را در جایی ذخیره کنیم که اگر بعدا نیاز داشتیم به این تنظیمات سریعا به آن ها دسترسی پیدا کنیم و برای ریستور کردن تنظیمات به قسمت import option می رویم و کد داده شده را درون کادر paste  می کنیم و بر روی ذخیره ی تنظیمات کلیک می کنیم.

Forms

اگر شما دوست دارید که نحوه ی چیدمان این افزونه را تغییر دهید می توانید از این قسمت تغییرات خود را برای سفارشی سازی نظرات در وردپرس انجام دهید.

پیش نمایش

دانلود افزونه wpDiscuz

ارسال پرسش و دیدگاه

0دیدگاه
آموزش php طراحی فروشگاه اینترنتی کانال تلگرامی ما تا 50% تخفیف دریافت کنید
مطالبی که شاید خوشتان بیاد