قالب وردپرس فارسی و افزونه وردپرس - ملت وب|معرفی طراحان سایت ملت وب 
دپارتمان ها

معرفی طراحان سایت ملت وب

معرفی طراحان سایت ملت وب

 

        

با سلام ضمن خوش آمد گویی به شما کاربر گرامی بنده امین صفرپور مدیر فنی سایت کارشناس مهندسی نرم افزار از دانشگاه تهران مفتخریم که جناب عالی این مطلب را دنبال می کنید و همان طور که مستحضر هستید این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد پس لزوما قبل هر چیز اهداف سایت و فواید آن را بشناسید.

ملت وب به عنوان اولین مرجع در زمینه اشتراک وی آی پی نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا به صورت کاملا جدی با کادری مجرب شروع به فعالیت کرده که می تواند مرجعی کامل برای هر وب مستری باشد چرا که وب مستر به راحتی میتواند با پرداخت اشتراک های ملت وب سایتی به روز و با پشتیبان 24 ساعته داشته باشد چه فرصتی بهتر از این ؟ دیگر دغدغه این را ندارید که چطور میتوان به قالب های جدید دست یافت ؟ چطور میتوان سایتی کامل داشت ؟ چطور میتوان بنری مناسب داشت ؟ چطور می توان لوگو (برند) مناسب برای سایتتان داشته باشید ؟ چطور می توان سایتی پر سرعت و با امنیت داشت ؟ سرور های پرقدرت ملت وب برای این کار میباشد ، پشتیبانان و همکاران ملت وب برای این کنار شما هستند .

هر وب مستری دوست دارد سایتی که دارد را به مرور زمان متحول سازد مثلا از نظر ضاهری از نظر امکانات به همین خاطر متداوما قالب هایی را خریداری می فرمایید که موجب بر این خواهد شد  که هزینه های کلانی صرف قالب ها فرمایید، شما در ملت وب به راحتی می توانید تا اتمام اشتراک خود هر قالبی که در سایت موجود می باشد را با اشتراکی که دارید تماما دانلود کنید . شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که حتما محصولاتشان کیفیتی ندارد!! که با قیمت پایین محصولاتشان را ارائه می دهند باید در جوابتان عارض باشم که ملت وب هیچ محصولی را بدون تست چندین دفعه ای هیچ گاه در سایت خود قرار نخواهد داد و همان طور که می دانید تمامی قالب ها با پیشنمایش زنده و آموزش نصب متنی و تصویری و با پشتیبانی فنی سریع در سایت قرار خواهند گرفت.

ما همواره منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم : 500020606688

با تشکر از حسن توجه شما.